Czy mógłby pan potwierdzić po angielsku

Pobierz

Najpopularniejsze tłumaczenia "czy mógłby pan potwierdzić" po angielsku: could you confirm that.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. I'mTłumaczenie słowa 'mógłby pan' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Musisz przetłumaczyć "CZY MOŻESZ POTWIERDZIĆ SWÓJ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CZY MOŻESZ POTWIERDZIĆ SWÓJ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "CZY MOŻE PAN TO" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Download for Windows.Tłumaczenia w kontekście hasła "Czy mógłby pan sprawdzić" z polskiego na angielski od Reverso Context: Czy mógłby pan sprawdzić czy mój Iphone łapie sieć międzynarodową?. Po drugie, czy może pan potwierdzić, że Republika Czeska oprze się pokusie pójścia za przykładem Irlandii i nie będzie dążyła do rozbicia pakietu .Tłumaczenie słowa 'czy mógłby pan potwierdzić datę i koszt wysyłki faksem' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. Kuzniak, jako specjalista medyczny, czy może pan potwierdzić, że taka zabawa może doprowadzić do paraliżu?. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja..

po angielsku?

- Where did you say you were calling from?Zrobiliśmy z nim wywiad i może mógłby pan potwierdzić kilka spraw.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CZY MOŻE PAN TO" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenie słowa 'czy moglby pan' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POTWIERDZIĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Czy mógłby pan potwierdzić i przesłać mi kopię mojej metryki?. keyboard.czek potwierdzony (bank) certified check czy mógłby pan potwierdzić could you confirm that do potwierdzenia TBC · to be confirmed gwarancja potwierdzona confirmed guarantee więcej (+51) Przykłady Dodaj Odmieniaj Słudzy Jehowy na Filipinach niejednokrotnie mieli okazję to potwierdzić .Musisz przetłumaczyć "POTWIERDZIĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. po angielsku?.

O historię, którą mógłby pan potwierdzić.

Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowęCheck 'czy mógłby pan potwierdzić' translations into English.. Co znaczy i jak powiedzieć "Czy mógłby Pan jeszcze raz powiedzieć, skąd Pan dzwoni?, Czy mogłaby Pani jeszcze raz powiedzieć, skąd Pani dzwoni?". Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CZY MÓGŁBY PAN POWTÓRZYĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Słownik DIKI korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym Użytkowników (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies).Tłumaczenie słowa 'potwierdzić' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Przepraszam, mógłby pan powtórzyć?. Przejrzyj przykłady tłumaczenia czy mógłby pan powtórzyć godzinę w zdaniach, posłuchaj wymowy i naucz się gramatyki.Jak jest "czy mógłby mi pan powiedzieć" po angielsku?. przepraszam, nic z tego nie zrozumiałem przepraszam, nie akceptujemy kart kredytowych przepraszam, nie byłem w stanie dosłyszeć, co pan powiedział przepraszam, nie dosłyszałem, co pan powiedział przepraszam, o której pan powiedział przepraszam, pomyliło mi się przepraszam, pomyłka!Czy mógłby mi pan podać swoje plany na podróż?.

Czy mógłby pan potwierdzić informacje, które przed chwilą otrzymałem?

: Po drugie, czy może pan potwierdzić, że Republika Czeska oprze się pokusie pójścia za przykładem Irlandii i nie będzie dążyła do rozbicia pakietu lizbońskiego?. Czy mógłby pan potwierdzić, że będzie pan udzielał pisemnych odpowiedzi na tych pięć pytań?. Sprawdź tłumaczenia słowa "czy mógłby mi pan powiedzieć" w słowniku polsko - angielski Glosbe"Przepraszam, czy mógłby mi pan powiedzieć.". po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "Przepraszam, czy mógłby mi pan powiedzieć.". po polskuTłumaczenie słowa 'czy mógłby' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Tłumaczenia w kontekście hasła "Czy mógłby pan iść" z polskiego na angielski od Reverso Context: Czy mógłby pan iść do środka i zobaczyć, czy on tam jest?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt