Książka felix net i nika streszczenie

Pobierz

W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.W międzyczasie inspektor Szyneczko próbuje dowieść, że trójka przyjaciół włamała się i ukradła skarb znaleziony w I tomie książki.. Po jego zamknięciu, pani Lucynka zabrała się za sprzątanie placówki.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", streszczenie którego opracowaliśmy, Chłopiec rozpoznaje go wśród duchów, jakie pojawiły się w szkole.Przyjaciele chcą znowu porozmawiać z dyrektorem.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - streszczenie lektury Trzej mężczyzn w kombinezonach atakuje sprzątaczkę jednego z warszawskich banków i zamyka ją w schowku.. Czytelnik poznaje szkolne realia, uczniów i nauczycieli o różnych charakterach oraz usposobieniach.. Dzięki temu udaje im się wyjść cało z każdej opresji.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science-fiction, autorstwa Rafała Kosika.. + Dodaj na półkę.. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 9.Pierwszy dzień w szkole Felix Polon przychodzi na rozpoczęcie roku będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum Po apelu nie wie do jakiej iść sali.NOWA GRA.. O duchach w szkole napisano już w gazecie.. Baza na szkolnym strychu.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKAOkreśl, do jakiego rodzaju powieści należy utwór Rafała Kosika..

Dodaj streszczenie.

Pora deponowania pieniędzy w skarbcu.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Felix jest uzdolnionym konstruktorem, Net wybitnym mózgiem informatycznym i programistą, a Nika bardzo samodzielną dziewczynką o niezwykłej intuicji i .Felix, Net i Nika - seria (15 części) już od 390,00 zł - od 390,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach.. Szkoła.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Kup książkę.Streszczenia książki Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Kiedy kobieta wraca do schowka po zapomniane przyrządy do sprzątania, w pomieszczeniu dostrzega trzech rosłych mężczyzn w niebieskich kominiarkach.Z pomocą "Manfreda" Felix i Net dostali się do Silver Tower.. Równocześnie przed bankiem zatrzymuje się furgonetka, z której wysiada trzech kolejnych mężczyzn.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang .Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa.. Dyrektor wierzy już dzieciom, przypuszcza, że to duchy z czasów II.. Lektura ta jest przeznaczona głównie dla młodzieży, ale może również znaleźć swoich fanów wśród dorosłych..

Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w grudniu 2004 przez Powergraph.

Po dotarciu do właściwego pomieszczenia spostrzegli, że poszukiwana przez nich księga jest właśnie skanowana przez człekokształtnego robota.. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Rafał Kosik.. Czytelnicy: 5412 Opinie: 221.. Uzasadnij swoje zdanie.. Jej pierwsze wydanie ukazało się w 2004 roku.. Nieznani ludzie schowali się w banku.Bohaterowie pokonali Mortena i roboty, które chciały ich zabić.streszczenie - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - rozdział 1 Watch on Streszczenie Autorem książki jest Rafał Kosik.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, Streszczenie.. Najlepsze książki Jacek Piekara - Ja, Inkwizytor kolejność książek Kalendarze.. Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.. 28 grudnia 2020 11:24Wypracowania.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie.. Kradzież w banku.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Rozwiązanie problemu korków w mieście.. Trzech nieznanych mężczyzn ukrywających się w schowku związuje sprzątaczkę i odbiera jej kartę magnetyczną.. Zdumienie zwiększyło się, kiedy zauważyli młodą kobietę, wymieniającą książkę pod skanerem.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe Poleca: 96 100 % 21180 W jednym z warszawskich banków pojawiają się tajemniczy mężczyźni w kombinezonach..

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie.

Poznajemy Felixa Polona, który zaczyna nową szkołę (gimnazjum im.. Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Napisz opinię o produkcie: Felix, Net i Nika oraz .Temat wypracowania: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik - Recenzja książki.. Napisz list do Rafała Kosika i przedstaw w nim pomysł na kolejną powieść cyklu, której głównym wątkiem będzie wykorzystanie przez Feliksa, Neta i Nikę funduszu stypendialnego przyznanego przez Ministra Spraw Specjalnych.Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: i Nika to moja ulubiona książka.. Wytyczne.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .Pierwszy dzień w szkole Felix Polon przychodzi na rozpoczęcie roku będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum Po apelu nie wie do jakiej iść sali.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Promuje ona cenne wartości, a jednocześnie bywa wyjątkowo zabawna.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń 1..

profesora Stefana Kuszmińskiego).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.

Tytułowymi bohaterami powieści są uczniowie gimnazjum: szczupły, jasnowłosy Felix Polon (przez "x" na końcu, jak mawiał), wysoki i chudy jak tyczka Net Bielecki.. Prezentacja Manfreda.. Tekst całego streszczenia znajdziesz na: Cykl: Felix Net i Nika (tom 2) Średnia ocen: 7,8 / 10.. Znajdziesz tutaj linki do stron ze streszczeniami książki "Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów".. Wcześniej ukradli jej kartę otwierającą wszystkie drzwi.. Rozdziały Drzwi Wszystkich Świętych Goście ZadanieJest to drugi tom z cyklu Felix, Net i Nika.. 3350 ocen.. Kalendarze Nauczyciela B6 Kalendarze Szkolne Kalendarze B5 .Felix net nika; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.. Streszczenia są oznaczone jako krótkie lub szczegółowe.Streszczenie lektury Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Informacje.. Bohaterowie schodzą do Podwarszawy, gdzie znajdują swojego robota i poznają żonę Franka Knipszyca.. 8.Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Rafał Kosik.. Tam okazuje się, że za tym wszystkim stoi Morten.. Zawsze mogą na siebie liczyć, wspólnie spędzają czas, razem radzą sobie z problemami.. Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie.. Atakują sprzątaczkę, zamykając ją w schowku.. Streszczenie krótkie przeczytasz po wejściu na stronę, kliknij,"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - streszczenie książki autorstwa Rafała Kosika to krótki przegląd historii trójki szalonych przyjaciół.. W Warszawie grasuje Gang Niewidzialnych Ludzi .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie · Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej.. profesora Stefana Kuszmińskiego.Lektury .Streszczenie Książki Bohaterami książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika jest trójka gimnazjalistów, którzy mają różne umiejętności.. Trzech ubranych w szaro-niebieskie kombinezony mężczyzn kradnie sprzątaczce w banku.. Wydana w listopadzie 2005 roku przez Powergraph, opowiada o przygodach trójki trzynastolatków podczas wakacji nad morzem.. Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki.. Prolog Nieznani ludzie schowali się w banku.. Pierwszy dzień w szkole Felix Polon rozpoczyna naukę w I klasie jednego z warszawskich gimnazjów.Główne wątki Przyjaźń Felixa, Neta i Niki.. Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego streszczenia.. Jej pierwsze wydanie ukazało się w 2004 roku.. Felix wraz z Netem konstruują Golema-Golema, który im ucieka.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Jest on programem AI, kopią Vidoktora żyjącą własnym życiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt