Jak przenieść konto mojang na microsoft

Pobierz

; Zaloguj się na swoje konto Microsoft, używając istniejących danych uwierzytelniających.Przejdź do ustawień konta Mojang.. Deweloper zapewnia, że wszystkie informacje z konta Mojang zostaną przetransferowane do MSA, wliczając w to nazwę gracza.Przejdź do strony konta Mojang.. Wprowadź kod wyświetlony w grze Minecraft i kliknij Dalej.. Informacja na razie nie została.Poniżej znajdują się raporty graczy Minecrafta, którzy skarżą się na niedziałającą migrację konta.. ⬤ LINKI ⬤ IP Na.Nie pracuję dla Microsoftu, ale chętnie pomogę ci to rozgryźć.. 1) Odwiedź stronę migracji Mojang OK, więc pierwszym krokiem tutaj jest przejście do strony migracji dostarczonej przez Mojang.3.. Za zmigrowanie konta każdy otrzyma darmową pelerynę.. Klikamy przycisk zatwierdzający, i pyta nas czy chcemy zmienić e-mail, klikamy na tak / tak chcę zmienić e-mail.. Sprawdź poniższe rozwiązania: Upewnij się, że logujesz się do tego samego konta Microsoft, którego użyto do migracji konta Mojang.. Oryginalny, pierwotny Minecraft został przemianowany na Minecraft: Java Edition.. W tym miejscu możesz zmienić swój adres e-mail, a także pytania zabezpieczające, które służą do odzyskania hasła.. Wprowadź hasło i kliknij Zaloguj.Kroki są następujące: Odwiedź stronę migracji Mojang Szczegóły dotyczące nowego konta Mojang Jeśli wszystko powyżej zawiedzie, skontaktuj się z Mojangiem..

Jak przenieść grę Minecraft na inny komputer?

Co ważne, jeśli ktoś nie zdąży przenieść konta do 10 marca, to co prawda straci dostęp do gry, ale będzie mógł nawet po tym czasie zmigrować swój profil na serwery Microsoftu.Przypomnijmy: do starego konta Minecraft, założonego przed listopadem 2012 roku potrzebny był Twój nickname oraz hasło.W kontach Mojang wymagany jest adres e-mail oraz hasło.Jeśli masz darmowy profil i nie przejdziesz na nowe konto przed 3 czerwca, możesz stracić swój pseudonim.Jeśli masz płatne konto, także czeka Cię zmiana, ale utrata nazwy konta Ci nie grozi.. Oto jak przenieść konto Minecraft do Microsoft w Windows 11/10 - Otwórz program uruchamiający grę Minecraft lub uzyskaj dostęp do Minecraft.net i kliknij ogłoszenie, aby dokonać migracji.. Zwłaszcza, że również gracze posiadający Minecrafta w wersji Legacy mogli bezproblemowo przenieść swoje konta.. POZDRAWIAM I NARAZIE !Na skróty Migracja kont Minecraft Java dopiero od 2021.. Co się stanie po terminie?. W momencie ukończenia migracji, logowanie do Minecraft będzie odbywało się przy użyciu konta Microsoft, nie będzie można używać konta Mojang.. Zmigrowane konta mogą logować się tylko za pomocą konta Microsoft.. Nie każdy dostanie go w tym samym czasie.. Od 10 marca Twój login w Mojang zostanie zablokowany.. Naciśnij link " zmień " obok nazwy Minecraft..

Każdy otrzyma powiadomienie na swoje konto w launcherze.

Na naszą skrzynkę przychodzi instrukcja jak dalej postępować aby zmienić nasz e-mail na nowy.. Powinno to skutkować m.in. poprawą bezpieczeństwa.. Wkrótce posiadacze wydania Java Edition będą musieli założyć konto Microsoftu, jeśli będą chcieli .- Migracja kont Minecraft to jest nic innego niż przeniesienie swojego konta, na którym gracie z Mojang na Microsoft.. Warto wiedzieć, że migracja będzie obowiązkowa, a gracze, którzy nie przypiszą swojego konta Mojang do konta Microsoft nie będą mieli już .Aby ją wykonać, należy: Kliknąć powiadomienie o migracji.. Możesz też oczywiście zmienić hasło do konta.. Wpisz swoją nową nazwę użytkownika.. Na skrzynce email, przypisaniej do konta, z której dokonano zakupu gry został wysłany kod weryfikacyjny.. Aby zmienić adres e-mail, kliknij w przycisk Edit, a następnie wpisz dwukrotnie nowy adres pocztowy, na który chcesz przypisać .Każdy dostanie e-mail z instrukcją odnośnie przeniesienia konta.. Moje dzieci również grają w Minecraft i o ile wiem, możesz uzyskać bezpłatną pelerynę tylko podczas migracji konta Java Edition do Microsoft.. Do tej pory wymagało tylko założenia konta na należącej do Mojang stronie gry, ale to się zmieni - aby bawić się w klockowym świecie niezbędne będzie posiadanie konta Microsoftu..

Twoje konto zostanie wtedy ponownie odblokowane.Microsoft wyjaśnia.

Jeden z głównych deweloperów Minecraft, Dinnerbone, ogłosił, że do gry w Minecraft niedługo będzie wymagana migracja konta Mojang do Microsoft.Transfer konta Minecraft do Microsoft w systemie Windows 11/10.. Możesz zapoznać się z poniższym artykułem.. Tak wygląda otrzymany kod (twój będzie inny).Na innym urządzeniu otwórz przeglądarkę internetową i wprowadź adres wyświetlony w grze.. Wprowadź adres e-mail, numer telefonu lub nazwę użytkownika Skype, które chcesz powiązać z kontem Microsoft, a następnie kliknij Dalej.. Klikamy w "Click here to migrate your account" i wpisujemy tam nasze passy.. Zobacz także:W sieci pojawiają się wpisy graczy, którzy mieli okazję przenieść się już na konto Microsoftu i pokazują, jak wygląda wybór nowej peleryny, którą dostaje każdy, kto dokona migracji.. W przypadku Minecrafta na PC przeniesienie save'ów jest dość proste.Studio Mojang potwierdziło plotki na temat planowanej migracji w grze Minecraft.. Zagrać w grę, używając MSA.. Zalogować się na istniejącym MSA (koncie Microsoft) lub utworzyć nowe MSA.. Potwierdzić migrację do MSA.. Po zalogowaniu się otrzymamy pelerynę w grze..

Po upływie tego terminu można jednak nadal przenieść konto bez utraty danych.

Jednak nadal najlepiej byłoby skontaktować się z pomocą techniczną .Microsoft nie ma dostępu do systemu informacji o koncie Mojang, aby przeprowadzić migrację dla Twojego konta i dlatego będziesz musiał utworzyć bilet uzupełniający bezpośrednio z Mojang, aby to rozwiązać, a jeśli naprawdę chcesz skontaktować się z Microsoft, zostaniesz poinformowany o tym samym, co ma skontaktować się z Mojang.Jedyną lokalizacją online, w której możesz wykonać migrację, jest Minecraft.net, po zalogowaniu się przy użyciu danych uwierzytelniających konta Mojang.. Zmieni to tylko sposób logowania się do Minecraft Launcher'a.. Upewnij się, że nie logujesz się przy użyciu konta Mojang.. Uważaj na próby wyłudzenia informacji i fałszywe strony internetowe.Na swoim koncie Mojang w profilu kliknij w napis "MOVE MY ACCOUNT" aby rozpocząć migrację.. Próbuję przeprowadzić migrację mojego konta mojang do minecraft przed wymaganą datą, czyli 10 marca, i kiedy przechodzę przez proces łączenia go z moim kontem Microsoft, kończy się to ekran z napisem "OHHH NIE….Zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft lub utwórz je; Kliknij "Zakończ przenoszenie", aby przenieść swoje dane .. Skonfigurować profil Xbox..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt