Uzupełnij tekst w każdą lukę wpisz jeden brakujący wyraz

Pobierz

2011-10-08 17:38:02; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden .Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij tekst.. Question from @Anonymus6666 - Szkoła podstawowa - Język angielskiW każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Where 1.Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. My dad started a new job three weeks _____ and he now works all the time.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij dialog.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. Zadanie 2.1.Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. 2011-11-13 17:36:48; Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44; Język angielski /Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Y: Yes, actually.Uzupełnij dialogi 1.1.-1.2.. W każdą lukę wpisz jeden wyraz tak żeby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z il… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij zdania, wstawiając am,is lub are 2012-01-04 20:07:12; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów..

W każdą lukę wpisz jeden brakujący wyraz.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 2012-04-19 15:53:03; Uzupełnij każde zdanie, tak aby .Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Mam takie zadanie Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie wyraz podany w nawiasie.Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Wpisz w każdą lukę właściwy czasownik w odpowiedniej formie.. Wpisz w każdą .Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (6.1-6.5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 2014-03-24 18:00:04 Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz .. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zdecyduj, czy poniższe zdania są.. Uzupełnij zdania.. 2012-04-19 15:53:03; Uzupełnij zdania, wstawiając There`s lub there are 2012-05-07 20:56:26; Uzupełnij każdą lukę tak, aby .Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Pomocy na jutro!. Luki należy uzupełnić wUzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. 2012-04-19 15:53:03; Uzupełnij poniższy opis wieczoru, tak aby opisać również spokojną lub groźną atmosferę miejsca..

Wpisz w każdą lukę odpowiednią liczbę.

W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. !Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. .Zamień jednostki.Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie jeden wyraz.. Wymagana jest pełna poprawność ./ 3 Uzupełnij dialog.. 2012-04-19 15:53:03Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 2011-11-15 16:28:43; Uzupełnij lukę wpisując w wykropkowane miejsca odpowiedni związek.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekkst.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Zamień jednostki.. Jeden wyraz… Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.)

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 2019-03-03 23:44:56; Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki ambition / want / wonder / we / much / be hi B.Uzupełnij opis ilustracji w każdą lukę wpisz jeden wyraz tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodnie z ilustracją.. Wpisz w każdą lukę 6.1-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Pytanie brzmi: Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi .Uzupełnij tekst wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. W każdą lukę wpisz jeden brakujący wyraz.. Przeczytaj notatkę z lukami, wysłuchaj tekstu dwa razy, a następnie uzupełnij luki, wybierając poprawną formę (a, b lub c).. Pierwsza litera tego wyrazu została już podana.. 2009-10-03 18:48:34; Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz..

Wpisz w każdą lukę (1.-3.)

Wpisz w każdą lukę odpowiednią liczbę i napisz obliczenia dł promienia koła=2cm to pole koła wynosi __pi cm kwadratowe ,dł promienia koła =3cm to pole koła wynosi ___ pi cm kwadratowe .Wpisz w każdą lukę czasownik "haben" lub "sein" w odpowiedniej formie czasu przeszłego Präteritum.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Y: Great.Na końcu zdania jest wyraz "back".. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Całe wyrażenie to .. Przeczytaj ponownie tekst.. Wir müssen die….Uzupełnij luki w tekście.W każdą lukę wpisz brakujące czasowniki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt