Opowieści z narnii sprawdzian klasa 5

Pobierz

dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. a) ptasim mleczkiem, b) marcepanem, c) szarlotką.. anuluj.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narni rodziały 6. i 7.. B. dosyć duża nora.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Gdzie znalazła się Łucja wchodząc do szafy?. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla EdmundaTEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Czym jest Narnia?. Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Rozmowa Edmunda z Królową Narnii.. a) że już nigdy nie wróci do Narnii, b) że opowie o niej rodzeństwu, c) że przyprowadzi rodzeństwo do jej pałacu.. Lew, czarownica i stara szafa" - STRESZCZENIE Drukuj Szczegóły Opublikowano: 26 kwiecień 2020 Odsłony: 6420 Test ze znajomości lektury Tytuł: Opowieści z Narnii.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. Wyparcie się pobytu w Narnii przez brata Łucji.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

... dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.

Co Edmund obiecał czarownicy?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Zrób test online i sprawdź!Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Opowieści z Narnii" C. Wymień imiona dzieci, bohaterów powieści .. Co się stało z Aslanem pewnej nocy przy Kamiennym Stole (co obserwowały dziewczynki)?. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Lektura w klasie 5.. 11.Klasa 4, 5, 6 Okładka inna Tytuł Akademia pana Kleksa / Kajko i Kokosz / Mikołajek / Chłopcy z Placu Broni / Katarynka / W pustyni i w puszczy / Opowieści z Narnii / Hobbit / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziTematy wypracowan o narnii Opowieści z Narnii - Wikipedia, wolna encyklopedia: Opowieści z Narnii (ang. The Chronicles of Narnia , w Polsce znane czasem jako Kroniki Narnii) - cykl siedmiu powieści fantasy napisanych przez C.S. Lewisa Siedmioksiąg · Kolejność czytania · Odniesienia · Czynniki, które Opowieści z Narnii - Łatwy, szybki, krótki i przyjemny test.4free.pl/test .. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% "Opowieści z Narnii.. Akcja: okres .Sprawdzian kompetencji polonistycznych dla klasy IV Drogi uczniu, przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na zawarte pod nim pytania.. Czy to żart?. Gratuluję!. Czym Biała Czarownica poczęstowała Edmunda?.

Co wypadło z szafy, gdy ją ... Imię i nazwisko klasa 1.

Rozwiąż test!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Lew, Czarownica i Stara Szafa"5.. // odp.. W zadaniach 1 - 8 wybierz jedną z trzech odpowiedzi i literkę przy niej zaznacz kółkiem.. dodany: 2015-01-19 21:10 .10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa""Opowieści z Narnii.. Co trzymał faun w ręku, gdy .Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012.. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. Wizyta w Narnii Łucji i Edmunda.. Gatunek: Powieść fantastyczna.. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" streszczenie.Opowieści z Narnii.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. pytanie 1 z 10.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii"..

Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury..... Imię i nazwisko klasa 1.

Lew, czarownica i stara szafa.. .Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Spotkanie z Tumnusem w Narnii.. Niedowierzanie rodzeństwa w opowieść Łucji.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. a) Z wyrobu narzędzi, zbroi, broni, tarcz itp. b) Z wyrobów cukierniczych c) Z podróży dookoła świata d) Z wypraw morskich 6) Jak zareagował Profesor na opowieści Piotra I Zuzanny o Narnii?Nasza-klasa (67391) Niespodzianka.pl (181) Opisy GG (10776) Programowanie (16048) .. Kartkówki i Sprawdziany (20130) Matura (9298) Nauczanie (34686) Nauczyciele (15127) Nauka w Domu (38853) Oceny (40222) .. Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Aresztowanie Tumnusa.. pomóż 2011-01-18 16:16:24; Streszczenie dowolnej bajki robotów .. Czyli jakiegoś .3.. - Opowieści z Narnii - Opowieści z Narnii - wejście do Narniia) Bardzo mądrymi b) Złośliwymi c) Zdradliwymi d) Chytrymi 5) Z czego słynęły karły?. Wejście czwórki rodzeństwa do Narnii poprzez szafę.. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ "Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.Klasa 5 "Opowieści z Narnii..

Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.klasa 5 Lektury obowiązkowe "Opowieści z Narnii" Wybierz prawidłową odpowiedź.

a) profesorowi, b) rodzicom, c) pani .Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. // odp.. Fajnie przeczytałam ją w jeden dzień i jednak coś zapamiętałam .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Odblokuj dostęp do 8129 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Komu z dorosłych dzieci opowiedziały o Narnii?. Powodzenia.. 3 0 074% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Lew, czarownica i stara szafa" .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Opowieści z Narnii.. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Autorem książki jest C..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt