Obejrzyj obrazki i uzupełnij podpisy

Pobierz

Połącz linią niebieskie litery pod obrazkiem motyla tak, aby powstał prawidłowy podpis.. Zapisz je w odpowiednich rubrykach i kliknij przycisk "Utwórz oś czasu".. czek 5li 5kró ka 5wie 5wiór wia 5dek 5niedê dron 5ka 5bie ty 5sek 5gry czusz 5ka 5ka w.. Z sylab u∏ó˝ nazwy zwierzàt widocznych na obrazkach.. Dlaczego żywność z takiego gospodarstwa jest lepsza od tej produkowanej w wielkich zakładach przetwórstwa .Obejrzyj obrazki i przeczytaj zdania.. 50 Sport to zdrowie Wytnij obrazki.. Otocz pętlą owady które .. Połącz drzewo z owocem i uzupełnij zdania.. - obejrzyj obraz Jana Matejki i przeczytaj opis w ramce na str.69 podręcznika1 Obejrzyj ilustracje.. Wpisz odpowienie wyrazy w okienka obok rysunków.. W zoo jest z długą trąbą o imieniu Irys.. Jan Zamojski był również hetmanem, czyli najwyższym dowódcą wojskowym i przygotował Polskę do zwycięskiej wojny z Rosją.. Przeczytaj podpisy pod obrazkami.. Przeczytaj podpisy pod obrazkami .. Podkreśl litery "u".. 25 1. canteen (stołówka)2. gym (sala gimnastyczna) Odpowiedź na zadanie z New Hot Spot 4Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dlaczego w spiżarni brakuje owoców cytrusowych?. Obejrzyj ilustracje i przeczytaj uważnie wszystkie wyrazy.. Czego brakuje w pustych ramkach?Potem pokoloruj plan i uzupełnij podpisy..

Obejżyj obrazki i uzupełnij podpisy.

Wytnij i wklej obrazki w odpowiednie miejsca.. Analogicznie dzieci wykonują pozostałe przykłady.. porÓwnaj jego pracĘ dawniej i dziŚ.. 2012-11-19 14:03:51; Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania,używając will.. Przeczytaj tekst.. dzieŃ 4 1.. Jedne wymagają sporządzenia pisemnej umowy, inne np. udania się do notariusza.. Pomocne będą kolory ramek, na których zapisane są wyrazy.. 3 A teraz narysuj plan najbliższych okolic .Obejrzyj filmik, jak poprawnie napisać dwuznak ch, Ch.. Ćwiczenie 2 "" Przeczytaj to, co napisano obok pustych kwadratów. "". W stajni mieszkają siwe i kare.1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ćwiczenia - UZUPEŁNIJ OBRAZEK.. W ćw 2/67 pokoloruj w każdym szeregu wyraz PISANKI iPolecenie 2.. - pokoloruj ilustracjĘ, opowiedz co przedstawia.. Można to zrobić na różne sposoby: poprzez wycięcie i wklejenie brakujących części, oznaczenie pustych miejsc odpowiednią cyfrą albo przez wypełnienie braków w ilustracji własnoręcznym rysunkiem.Obejrzyj ilustracje i przeczytaj informacje o narysowanych obiektach.. Odnajdź je i odpowiednio połącz.. uŁÓŻ i naklej na kartkĘ.. Dobierz podpisy do obrazków.. 8.Uzupełnij ćwiczenia na stronie 19 pod kierunkiem nauczyciela - podpisz ilustracje, ponumeruj kolejne wydarzenia.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies..

Obejrzyj obrazki i ułóż podpisy do obrazków.

• Ćwiczenie 4- obejrzyj obrazki, a następnie otocz pętlą obrazek pokazujący właściwe zachowanie dziewczynki podczas wiatru.4.. Ćwiczenie: Wyjaśnij, co to znaczy "gospodarstwo ekologiczne".. Obrazki można wykorzystywać do rozmaitych zabaw edukacyjnych, a także wspomagająco przy ćwiczeniach językowych - zarówno w języku rodzimym, jak i w językach obcych.- obejrzyj ilustracje i powiedz, na czym polega praca rolnika.. Dla różnych czynności prawnych, są wymagane różne formy ich dokonania.. "Rysuj" litery palcem po śladzie.. 7.Przypomnij sobie cechy charakterystyczne budowy ciała owada na przykładzie pszczoły i szerszenia.. Okienko obok podpisu pokoloruj tak samo jak ramka obrazka.. Korzystaj2.. Ada je owoce.. Dobierz podpisy do obrazków.. RjRsmpdFwoh9U 1 1.Obrazki pogubiły swoje podpisy.. Zapisz te nazwy w okienkach.. Przygotuj historię swojej rodziny podobnie, jak zrobiła to Kinga, przedstawiając dane na osi czasu.. ambona ołtarz wieczna lampka chrzcielnica tabernakulum .. Uzupełnij zdania wyrazami z nawiasu (40 dni, pokusy, pościł)Obejrzyj prezentację o ciekawostkach z życia pszczół przygotowaną przez nauczyciela.. Uzupełnij ilustracje zgodnie ze wzorem.. Wykonaj ćwiczenia zgodnie z .- przeczytaj rozdział "Polityk i wódz" na str.69 i uzupełnij ćw.. Największymi zwierzętami żyjącymi na lądzie są ..

Uzupełnij brakujące podpisy.

Author: kinga Created Date: 5/11/2020 10:05:32 AM .Obejrzyj historyjkę o tym jak powstaje ołówek.. Zadaniem dziecka jest dopasowanie odpowiednich fragmentów układanki do pustych miejsc w ilustracji.. Otwórz ćwiczenia polonistyczne na stronie 66/ ćw 1.. Spróbuj napisać je po śladzie ołówkiem.. Ćwiczenie 2 str. 46 (wykonane podczas zajęć online) Nie powinno być problemów.Podstawa programowa wychowania przedszkolnego wskazuje cel wychowania przedszkolnego, zadania profilaktyczno-wychowawcze przedszkola, oddziału przedszkolnego zorganizowanego w szkole podstawowej i innej formie wychowania przedszkolnego, zwanych dalej "przedszkolami", oraz efekty realizacji zadań w postaci celów osiąganych przez dzieci na zakończenie wychowania przedszkolnego.Przeczytaj podpis.. Z kolei kupując jabłko w sklepie, też zawieramy umowę ze sprzedawcą (umowę sprzedaży).. Otwórz brązowe ćwiczenia "Dzień Odkrywców" na stronach 58 - 59 i wykonaj ćwiczenia.. Ada pływa i nurkuje.. Weź kartkę do domu i opowiedz komuś jak ludzie oświetlali .. obrazki do domu i opowiedz komuś bliskiemu jak zmieniało się koło przez setki lat.. m tek mały klocek wysoki pałac gruby bałwan długi wałek k sy 61Uzupełnij podpisy 2015-01-26 14:36:57; uzupełnij zdania przymiotnikam i przysłówkami z ramki w odpowiednim stopniu..

Pokoloruj obrazki.

Otwórz ćwiczenia polonistyczne na str. 18 i uzupełnij całą stronę; obejrzyj obrazki pokazujące pracę rolnika na łące, uzupełnij zdania.. 4 w zeszycie ćwiczeń na str. 49 4. jakubbaginski04 jakubbaginski04 09.03.2020Obejrzyj ilustracje - jakie owoce i warzywa rozpoznajesz na półkach spiżarni?. Obrazków nie mam jak dać ale napisze co na nich jest 1.ból głowy - Karin 2.ból gardła - BjornObejrzyj obrazki i uzupełnij podpisy Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. uzupeŁnij dziaŁania.. Ada lubi wyjazdy rowerem do lasu.. Następnie złóż kartkę wzdłuż linii przerywanej tak, aby strona z rysunkami i pustymi miejscami do wpisania była na zewnątrz.. 2013-01-17 14:50:22Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami z ramki.. żuk żaba żarówka łyżwy żółw żmija łyżka nożyczkiWłasnoręczny podpis.. Możesz umieścić na niej zdjęcia, notatki, ważne i ciekawe informacje, które przekazali ci bliscy.. • Ćwiczenie 3- ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej a następnie zapisz starannie zdania w liniaturze.. opowiedz co siĘ na nich znajduje.. Potem w każdym zdaniu podkreśl wyraz który oznacza czynność ( co ktoś robi?).. Połącz obrazki z lewej strony z odpowiadającymi im częściami ciała z prawej.. Ćwiczenie 3 "" Nazwij pierwszy obrazek. "". Podziel wyraz motyl na sylaby. "". 2014-01-09 18:36:45; Uzupełnij listę z przysłówkami od największej do najmniejszej częstotliwości.. Wykonaj pracę plastyczną - namaluj farbami "Majową łąkę".Obejrzyj ilustracje, następnie wytnij i wklej podpisy.. koń słonie konie słoń Rafia to gniady mojej cioci Izy.. 15 s. 100 cwiczenia w czytaniu.qxd 8/2/12 11:02 AM Page 28 (Black plate)Materiały obrazkowe W tym dziale znajdziesz pomoce dydaktyczne w formie obrazków różnego rodzaju i na różne tematy.. Połącz obrazek z pasującym do niego wyrazem. "". Podpisz pierwszymi literami imion chłopców przed-mioty, które do nich pasują.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.• Ćwiczenie 2- uzupełnij podpisy pod obrazkami dwuznakami: dz, dź, dż oraz zmiękczeniem dzi.. Ćwiczenie 1 str. 46 (wykonane podczas zajęć online) Utwórz i napisz wyrazy z sylab, zaznacz pętlą samogłoski.. Jakie zwierzęta wydają takie odgłosy? "".


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt