Krótkie wiersze dla mamy na urodziny

Pobierz

Mamo, w dniu Twoich urodzin życzę Ci, by każda Twoje chwila była wypełniona słońcem.Urodzinowe życzenia dla mamy.. Wybierz, jakie życzenia cię interesują: Śmieszne; Poważne; SMS; Na FB; Dla mamy6 days agoMay 26, 2022Życzenia i wiersze na dzień matki, wierszyki dla teściowej wiersze dla mamy To do Ciebie Mamo ślę życzenia, Abyś miała czas dla siebie, by spełniać marzenia, Abyś była zdrowa, wesoła i cierpliwa, A dla mnie zawsze tak kochana i miłościwa.. « poprz.. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy Mamo, tak bardzo Cię kocham i dziękuję Ci za wszystko.Dla Ciebie mamo od całej rodziny, życzenia na urodziny!. Zobacz inne życzenia i wierszyki: wiersze dla mamyKrótkie życzenia dla mamy Krótkie życzenia urodzinowe dla mamy Kochana mamo w dniu Twoich urodzin chciałbym Ci życzyć wszystkiego dobrego.. Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goły tatuś tańczy.. *** Dnie urocze, piękne, młode, w drodze życia napotkamy, ale jednym z najpiękniejszych, będzie Dzień Mamy.Jun 13, 20226 days agoJun 4, 2020Krótkie wierszyki dla mamy - Życzę Tobie, Mamo, szczerze.. *** Przyjmij Droga Mamo od córki twej kwiatki.. To czas, by bawić się całą noc, I słać tobie życzeń moc.. I by nigdy Ci nie brakło marzeń, wiary i miłości. ". W ten szczególny dzień, Dużo szczęścia miej!. Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości..

... Sms dla mamy na urodziny.

Śmiej się dużo, nie płacz wcale, piękna jesteś jak żurnale!. Są wśród nich życzenia wzruszające jak i zabawne, ale wszystkie są wyjątkowe i najpiękniejsze.May 17, 2022May 23, 2022Mar 25, 20221 day agoMamusiu Kochana!. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Więc serdecznie Ci winszuję, Aby przez ten dzionek cały Tylko nuty zdrowia, szczęścia, W Twoim sercu, Mamo, grały!. Żebyś dała rade wytrzymać nerwowo przy mnie.. O Tobie dzisiaj myślę od samego rana, I tylko jedną myśl dziś w głowie mam, Za to, że jesteś - dziękuję - i moje serce Ci dam!. Niech Ci pachną kwiaty, drzewa i niech wszystko "Sto lat" śpiewa!. "Niech panny idą za Tobą sznuremMay 19, 2021Najpiękniejsze życzenia imieninowe, piękne życzenia i wierszyki na imieniny, ładne życzenia i wiersze z okazji imienin, śmieszne i zabawne wierszyki i życzenia w dniu imienin, magiczne, tajemnicze, wierszyki i życzenia dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, gotowe darmowe teksty życzeń i wierszyków imieninowych, oficjalne, biznesowe życzenia imieninowe na telefon, sms, Sms-yFeb 8, 2022Poważne życzenia urodzinowe dla mamy to okazja, by podziękować za trud włożony w wychowanie i wyrazić wdzięczność za całą miłość, jaką nas otacza.. Ślę ci dobre słowa, abyś się radował.. Kochana mamo, w dniu twojego święta życzę Ci po prostu miłości, bo ona ma siłę przemieniać całe nasze życie.Potrzebujesz pomysłu na życzenia dla mamy?.

Poniżej znajdziesz gotowe życzenia dla mamy na urodziny.

Pamiętaj, że dołączenie życzeń do prezentu nic nie kosztuje, ale dla Twojej mamy będzie bardzo wartościowe.Sprawisz jej .. Możesz je wysłać na FB, na SMS lub WhatsApp.. Aby troski i kłopoty odpłynęły gdzieś ukradkiem.. Ocena użytkowników: / 83.. Słaby Świetny.. Apr 6, 2022Będzie dzień urodzin Mamy.. W Dniu Twojego Święta, Syn o Tobie pamięta, Przesyła życzenia, a także nadmienia, Że kocha szalenie, Mamusię - Marzenie.. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Mamo.W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Poniżej znajdziesz życzenia dla mamy z okazji urodzin, życzenia na Dzień Matki, życzenia dla mamy na imieniny.. I wiele, wiele innych.. W naszym zbiorze znajdziesz treści odpowiednie m.in. dla ukochanej mamy, taty, dla chłopaka i starszej siostry.. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili moc radości.. nast.. Niech świat będzie piękny, nie tylko w Dzień Matki.. zdrowia, szczęścia i radości.. Życzę Tobie, Mamo, szczerze.. Mamy dla ciebie 33 inspirujące życzenia urodzinowe.. Zobacz inne życzenia i wierszyki: wierszyki na dzień mamy życzenia z okazji dnia matki dzień mamy życzeniaWIERSZYKI URODZINOWE: POWAŻNE ALBO ŚMIESZNE I Z PRZYMRUŻENIEM OKA " W dniu urodzin Twych, kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości..

Są wśród nich życzenia śmieszne, poważne, krótkie i długie, ale wszystkie są piękne.

Niech każdy dzień będzie dla Ciebie słoneczny, tak jak moje dni rozjaśnione Twoim uśmiechem.. Będziemy pić szampana, tańczyć aż do rana!. Życzę, by z Twojego serca.krótki wierszyk dla mamy - życzeniowo.pl Życzenia i wiersze na dzień matki, wierszyki dla teściowej krótki wierszyk dla mamy Mamo moja ukochana!. Pora już nie zwlekać, Impreza na ciebie czeka.. Krótkie Życzenia na Dzień Mamy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt