Francja prezentacja power

Pobierz

Francja -633 tys. km² .. Wszystko się przyda!. Przyczyny wybuchu rewolucji.. DEUTSCHLAND- SYMBOLE NARODOWE FLAGGE- FLAGA WAPPENGODŁO.. Umysł otwarty na inne kultury to szalenie cenna cecha, a poznawanie świątecznych tradycji na całym świecie to świetny sposób na rozbudzenie zainteresowania dzieci innymi kulturami i religiami.Kodeks gwarantował: równość wobec prawa, wolność osobistą i religijną, chronił własność prywatną, zapewniał swobodę działalności gospodarczej, produkcji rolnej i przemysłowej; likwidował ograniczenia stanowe - stał się wzorcem dla innych krajów na świecie,.. INFORMACJE OGÓLNE Terytorium Niemiec liczy 357 000 km2 i rozciąga się od Morza Północnego i Bałtyku na północy aż po Alpy na południu.. 1804. roku odbyła się .. Wielka Rewolucja Francuska.. Jeżeli chodzi o prezentacje multimedialne to dowiedziono, że wiedza za ich pośrednictwem lepiej się przyswaja.. Zapisuj prezentacje w usłudze OneDrive.. poleca 84% 1362 głosów.. Włochy - 62 246 674 4.. Flaga Francji jest darmowa Francja PowerPoint szablon, który można wykorzystać w celach biznesowych czy sportowych we Francji.. Hymn Francji z płyty CD.. Twórz piękne prezentacje z możliwością bezpiecznego udostępniania w czasie rzeczywistym i z dowolnego urządzenia.Prezentacja Ofert - authorSTREAM Presentation.. Salut wam dzieci kochane!Flaga Francji PowerPoint..

Wiadomo, że jest ich dużo więcej.Francja - prezentacja multimedialna.

Paryż jest położony na obu brzegach Sekwany (w granicach.. Treść.. Wykonali: PIOTR JAREK & JAROSŁAW APRIASZ.. Hiszpania - 49 331 076 5.. Na scenę wchodzą uczniowie pomalowani i ubrani w kolory francuskiej flagi.. We Francji od ok. 150 lat nieprzerwanie trwa proces "laicyzacji" świąt Bożego Narodzenia.W prezentacji przedstawiam Francję, państwo którego część metropolitarna znajduje się w Europie Zachodniej oraz kilka zabytków znajdujących na jego terenie.. Francja jest republiką, jej stolicą to Paryż.. 10 czerwca 1940 - Włochy przyłączają się do wojny i atakują Francję.. Francja - project Ula Basińska Położenie Francji 1 Francja - kraj Wieży Eiffla i doskonałej kuchni.. Francja to kraj europejski, położony w zachodniej części kontynentu.. nieudolne rządy Ludwika XV- źle rządziłem, źle administrowałem- oraz rządy absolutne Ludwika XVI, nie zwoływano obrad Stanów Generalnych.. Kraj ten zamieszkuje ponad 66 milionów osób.. PARYŻ.. Dzięki!. Polska - 38 420 687 Całkowita liczba mieszkańców Unii Europejskiej to512,4 miliona.. Jak twierdzą francuscy socjologowie, we Francji rodziny gromadzą się wokół wspólnego stołu, aby zamanifestować jedność i potwierdzić najważniejszą rolę dzieci w rodzinie.. 14 czerwca 1940 - Niemcy zajmują Paryż.. Szablon Francji można pobrać za darmo i szablon ten jest również dobre dla Izby Gospodarczej i biznesowych relacji we Francji.Wielka Rewolucja Francuska..

Czerwiec - lipiec 1940 - podporządkowanie przez ...Niemcy - prezentacja.

miasta Sekwana płynie na wys.. Ranking pod względem pola powierzchni 1. koronacja Napoleona Bonapartego na cesarza Francuzów641515 : Start date .. Prezentacja programu PowerPoint Author: Basia Created Date:Współpracuj bezpłatnie za pomocą wersji online programu Microsoft PowerPoint.. 22 czerwca 1940 - Francja podpisuje zawieszenie broni z Niemcami w lasku Compiegne - utworzenie państwa Vichy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt