Przeczytaj wpis na blogu w luki 1-3 wstaw brakujące zdania a-c

Pobierz

Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Ich wollte schon vor einem Jahr jobben.Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM i "Gazetą Wyborczą".. Szkoła podstawowa Język niemiecki Przeczytaj trzy wpisy na temat uczniowskich blogów (A-C) oraz pytania dotyczące tych wpisów (9.1.-9.4.). Dołącz do nas i ucz się w grupie.Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g= 30g.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Do każdego pytania dopasuj właściwy wpis.. wpisz odpowiednią literę.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w zdaniach, tak .. dopasuj wykonywany przez nią zawód (A-E).. Książka ucznia - strona 33.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Przeczytaj tekst z którego usunięto 3zdania.Wpisz w luki 1-3 litery którymi oznaczono brakujace zdania A-D i przetłumacz!. (Past Simple & Present Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 .8 Przeczytaj zapis rozmowy telefonicznej.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Uzupełnij luki 10.1.-10.3. w komentarzach do wpisu na blogu zgodnie z tre-PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Na podstawie przeczytanych informacji zdecyduj, które zdania są prawdziwe a które fałszywe Answer.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Uwaga!. Do każdego zdania dopasuj właściwy wpis.. Przeczytaj uważnie tekst.. GESUNDE ERNÄHRUNG W każdą lukę wpisz 1, 2, 3 lub 4 wyrazy.. Uwaga!. Przeczytaj trzy wpisy na forum internetowym poświęconym korzystaniu z internetu (A-C) oraz zdania 9.1.-9.4. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Do każdej osoby (2.1.-2.4.). Jeden wpis pasuje do dwóch osób.. Question from @agata20070628 - Język angielskiZadanie 2.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Język angielski.. Wpisz w luki 15.1.-15.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Długość tekstu powinna wynosić od 60 .. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Wpisz rozwiązania do tabeli..

A.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Uwaga!. Książka ucznia, Podręcznik.. Jeden z wpisów pasuje do dwóch zdań.Przeczytaj tekst, z którego usunięto pięć zdań.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną .. z którego usunięto cztery zdania.. Uzupełnij litery w lukach, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga!. Wykorzystaj podpowiedzi.. Na podstawie .Jun 22, 2020Wpisz w luki 3.1.-3.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. B.Przeczytaj tekst.. Jeden z wpisów pasuje do dwóch pytań.. Uwaga!. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. odpowiadające jej zdanie (A- E).. Zadanie 7.. W każdą kratkę.. VERSIONI LOCALI DI MONOPOLIPrzeczytaj wpisy na forum internetowym na temat doświadczeń młodzieży w pracy dorywczej (A-C) oraz zdania dotyczące czterech osób (9.1.-9.4.)..

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Do każdego zdania dopasuj właściwy wpis.. A FISHY STORY The train arrived.Przeczytaj ponizszy tekst z ktorego usunieto piec zdan wstaw zdania oznaczone literami a-f w luki 1-5 tak aby powstał spojny i logiczny tekst .. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Question from @Qlusiq - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Zadanie 2.. Pilne na już,daje naj Lieber Kevin!. Pokaż więcej.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Zachowaj proponowany podział na akapity.. Układamy zdania Przedmiot: Język angielski / Liceum: 3 rozwiązania: autor: Dajana888 6.4 .Academia.edu is a platform for academics to share research papers.Przetłumacz zdania Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: pepik535 14.4.2010 (21:20) przetłumacz zdania(na jutro) Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: anla93 20.4.2010 (21:12) wstaw podane w nawiasach czasowniki w odpowiednim czasie.. Wpisz w luki 1.1.-1.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. Przeczytaj ponizszy tekst z ktorego usunieto piec zdan wstaw zdania oznaczone literami a-f w luki 1-5 tak .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

... 10 Stwórz wpis na blogu dla nowych uczniów twojej szkoły.

D These often caused explosions because of dangerous .Usłyszysz dwukrotnie wypowiedzi czterech nastolatków na temat ostatniego weekendu.. (2) _______.Przeczytaj tekst z którego usunięto pięć zdań.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. jedno zdanie nie pasuje do zadnej luki Ćw4 str 42 repetytorium longman.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki(1-5) litery,którymi oznaczono brakujące zdania(A-G),tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.uw aga 2 zdania są podane dodatkowo.I nie pasują do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj tekst.. Gestern war ich mit meiner Klasse in einem Fernsehstudio in Zürich.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uzupełnij zdania.. Wypełnij luki 1-4 zdaniami A-G. Trzy zdania zostały podane dodatkowo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt