Obraźliwe słowo skierowane do rozmówcy krzyżówka

Pobierz

Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych ha­seł krzy­żów­ko­wych pa­su­ją­cych do szu­ka­nego przez Cie­bie opisu.. Aby wy­szu­kać no .Lista rozwiązań dla określenia słowo za słowo z krzyżówki.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Zaawansowana wyszukiwarka haseł do krzyżówek.. ZWROT KIEROWANY DO ROZMÓWCY .E3 słowo w słowo ujęte w cudzysłów; Literalnie, słowo w słowo, toczka w toczkę; Uszczypliwe złośliwe słowa skierowane pod czyimś adresem; 5k słówka złośliwe i uszczypliwe; Uszczypliwe słowa; Wejść komuś w słowo; Wpaść komuś w słowo; Obraźliwe słowo; Słowo służące do wyrażania emocjonalnego stosunku do treści .Rzeczowniki 名詞 (meishiRzeczowniki japońskie nie mają rodzaju i w większości nie mają liczby.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "słowa obraźliwe" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.obraźliwe określenie; obelga ★★★ ANAFORA: powtarzanie słowa na początku kolejnych wersów ★★★★★ ANAGRAM: z liter innego słowa ★★★ PREFIKS: dodany na początku słowa ★★★ PROFECI: kapłani tłumaczący słowa Pytii ★★★ SCRABBLE: gra od słowa do słowa ★★★★ sylwek: WYZWISKO: słowo obraźliwe dla kogoś ★★★ GADULSTWO: słowa, słowa, słowa .. ★★★★ sylwek: LITERATURA: ogół słowa pisanego ★★★Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę obraźliwe słowa, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania..

ordynarne słowa skierowane ...inne krzyżówka.

W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "słowa obraźliwe" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek.. Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Uszczypliwe złośliwe słowa skierowane pod czyimś adresem; 18 słowa, słowa, słowa; 5k słówka złośliwe i uszczypliwe; Uszczypliwe słowo; Od słowa do słowa i gotowa; Gra od słowa do słowa; Obraźliwe słowa; Anagram słowa opiłek; Słowa obraźliwe; Słowa poniżające kogoś; Cofać słowa; Przerwać komuś w .pismo składane do sądu ★★ ASESOR: wśród pracowników sądu ★★★ BIEGŁA: ekspertka na liście sądu ★★★ RUBENS: malarz, autor "Sądu Parysa" ★★★ WIERNY: do niego skierowane kazanie ★★★ WIĄCHA: pot.. OBRAŹLIWE SŁOWA .Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. ordynarne słowa skierowane do kogoś ★★★ kolor40: PIKIETA: protest grupy ludzi przed siedzibą władz .Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. Definicje do hasła: obelga;Hasło "obraźliwe słowo" posiada 4 opisy do krzyżówki w słowniku..

Hasła do definicji: gorzkie, przykre dla rozmówcy.

definicje znaczeń rzeczownika obelga w USJP: a) "obraźliwe słowo skierowane do kogoś; epitet, wyzwisko", b) "ubliżenie komuś słowem, rzadziej uczynkiem; zniewaga".. Słownik Określeń KrzyżówkowychLista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu CZŁOWIEK BARDZO, NIEZNOŚNIE GŁUPI; SŁOWO EMOCJONALNE I OBRAŹLIWE.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "odpowiedź twierdząca, potwierdzająca słowa rozmówcy" możesz je dodać za pomocą poniższego formularza.. Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Dzięki Twojej .Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery W Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę słowo w słowo , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Por.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Program służący do automatycznego odpowiadania rozmówcy hasło do krzyżówki, Program służący do automatycznego odpowiadania rozmówcy krzyżówka, Program służący do automatycznego odpowiadania rozmówcy krzyzowka, Program służący do automatycznego odpowiadania rozmówcy szarada, Program służący do automatycznegoOkreślenie hasła do krzyżówki..

Hasło "obraźliwe słowo skierowane do kogoś" posiada 1 definicję krzyżówkową w słowniku.

Hasło w krzyżówce lub liczba liter.. Hasło w krzyżówce lub liczba liter.. SŁOWA DO SCRABBLE SYNONIMY PEŁNY SŁOWNIK-----O SŁOWNIKU PRYWATNO .. WYZWISKA .Określenie "słowo obraźliwe" posiada 1 hasło.. Hasło w krzyżówce lub liczba liter.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczaHasła do krzyżówek pasujące do opisu: OBRAŹLIWE SŁOWA, OBELGI.. Aby wy­szu­kać no .Dodaj nowe hasło do słownika.. Definicje do hasła: bluzg; epitet; inwektywa; obelga;Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę słowa obraźliwe, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.. ordynarne słowa skierowane do kogoś ★★★ kolor40: ŁAWNIK: uczestniczy w pracach sądu ★★★ APELANT .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu SKRÓT OD WYRAŻENIA ''WASZMOŚĆ PAN'' - ZWROT KIEROWANY DO ROZMÓWCY.Hasła do krzyżówek pasujące do opisu: SZYDERSTWO, OBRAŹLIWE SŁOWA, KPINA.. Hasło Określenie hasła; słowa: gorzkie, przykre dla rozmówcy: KrzyżówkaOkreślenie hasła do krzyżówki.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "skierowane na prześwietlenie": BAGAŻE PODANIE SPOJRZENIE RENTGENOGRAM NAPROMIENIOWANIE NAPROMIENIENIE FLUOROSKOPIA ORĘDZIE POSŁANIE WYZWISKO SIO JENOTY DOBRODZIEJSTWO BIAŁKO ETUI NAKO PIANA WICI SAFARI POLE..

Hasło do krzyżówki "Słowa obraźliwe" Poniedziałek, 25 Lutego 2019.

zaloguj się; zarejestruj się; krzyżówka; synonimy; kalkulator BMI; krzyżówka - słowo obraźliweHasło krzyżówkowe "słowa obraźliwe" w słowniku szaradzisty.. czwarta W.. Hasła do definicji: gorzkie, przykre dla rozmówcy.. ~ przyda się ~ konto.. Hasło Określenie hasła; asindziej: skrót od asan dobrodziej, zwykle skierowany do rozmówcy: KrzyżówkaLista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu SKRÓT OD WYRAŻENIAWASZMOŚĆ PAN - ZWROT KIEROWANY DO ROZMÓWCY.. Liczba mnoga jest tworzona poprzez: kontekst zdania; specjalne sufiksy: -tachi, -ra, -gata, wyłącznie w odniesieniu do osób;; reduplikację: hito (人) - człowiek, podczas gdy hitobito (人人, zapisywane zwykle przez znak powtórzenia: 人々) - ludzie.Miotane obraźliwe słowa.. STRONA GŁÓWNA --------------- HASŁA DO KRZYŻÓWEK ZAKOŃCZONE NA.Określenie hasła do krzyżówki.. Odpowiedz na proste pytanie "Miotane obraźliwe słowa" i przetestuj swoją wiedzę online..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt