Dialog w kasie biletowej po niemiecku

Pobierz

0 .Pomoże w tym Fiszkoteka!. W zeszłym roku nagrałam krótki filmik bazujący na bardzo podstawowym słownictwie do tego tematu.. Brak komentarzy: Prześlij komentarz.. Strony: 1 2. dialog w sklepie niemiecki dialog w sklepie odzieżowym niemiecki robienie zakupów po niemiecku zakupy niemiecki.Sie bezahlen an der Kasse.. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Tutaj dowiesz się najważniejszych zwrotów i słów potrzebnych do dialogu w sklepie po niemiecku.. gehen / fahren - iść / jechać, zu Fuß gehen - iść na pieszo,tagi: wynajem mieszkania niemiecki, wynajem mieszkania na wakacje, wynajem mieszkania po niemiecku, słownictwo wynajem niemiecki, dialog o wynajęcie mieszkania po niemiecku, Wohnung mieten Dialoge.. Obejrzyj na początek:) Słownictwo do opisywania drogi po niemiecku.. (Gdzie mogę przymierzyć?). kasa ubezpieczenia wypadkowego.. Dziś dialog w sklepie odzieżowym - słówka o ciuchach po niemiecku, obuwiu I nakryciu głowy już były (znajdziecie je we wpisie ubrania po niemiecku - die Kleidung ).. Dowiedz się jak po niemiecku zarezerwować pokój, kupić bilet, zapytać o drogę.Dialog Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: kosciasta 15.4.2010 (16:47) Mam wielka prośbę napisal by mi ktos jak sie to czyta po niemiecku mam sie Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: martus91 21.4.2010 (17:51) dialog Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: robaczek .W kasach na dworcu kolejowym (railway station) możesz wygodnie kupić bilet, ale należy liczyć się z kolejkami (queue) i droższymi opłatami za przejazd (fare)..

Dialog u fryzjera po niemiecku.

(Tam z przodu, zaraz przy wejściu) Dialog 5kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. kasa oszczędnościowa.. 40 darmowych tekstów Premium: 54 tekstów.. Dzień Dziecka w Niemczech.. « Dialog w sklepie - Niemiecki.Potrzebuję dialog po niemiecku, na poziomie 1gimnazium.. Na portalu bab.la znajduje się również słownik niemiecko- polski.. Poniżej znajdziesz dwa przykładowe dialogi - w sklepie spożywczym i odzieżowym.. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.. Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy , Notruf 112 - numer alarmowy w Europie , Wzywanie pomocy w języku niemieckim.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim.. (Dziękuję) Strony: 1 2. dialog w sklepie niemiecki dialog w sklepie odzieżowym niemiecki robienie zakupów po niemiecku zakupy niemiecki.. Choroby po niemiecku.. 5 znanych niemieckich zabytkówWiosna Ludów w Europie i na ziemiach polskich .. Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. Torebka po niemiecku..

Popularne drzewa po niemiecku.

Fiszki te będą idealnym rozwiązaniem dla .Rozmówki z języka niemieckiego.. (Na lewo.). Jidysz - dialekt niemiecki.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.W niemieckim hotelu.. Aby ułatwić Wam komunikację dotyczącą rezerwacji pokoi oraz by pomóc w zdobywaniu innych informacji na ten temat, przygotowałem dla Was przydatne zwroty w języku niemieckim wraz z polskim tłumaczeniem i niemiecką wymową.Abyście umieli sobie poradzić w takich, jak i innych sytuacjach przygotowaliśmy dla Was poniższe zwroty i dialogi w banku w języku niemieckim.. Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Zupa szparagowa - przepis.. Umożliwiają nie tylko szybkie przyswajanie nowej wiedzy, ale i skuteczne.. comment Prośba o sprawdzenie.Niemieckie teksty do czytania.. 22 komentarze: iwonakra3 16 sierpnia 2014 22:36.Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Forum Pomoc językowa - Sprawdzenie - mam napisac dialog w banku napisalem cos takiego prosze o szybkie sprawdzenia:) Wiem ze czesto prosze o poprawianie moich tekstów i dziekuBitte schön..

...Opisywanie drogi po niemiecku.

(Przepraszam, gdzie są ziemniaki?). Każdy z nich składa się z ciekawego tekstu .Dialog 3.. W Fiszkotece znaleźć można niezwykle praktyczny zbiór fiszek poświęcony umawianiu spotkania.. Tom został przyłapany na kradzieży pieniędzy z kasy.. z powyższego dialogu znajdziecie TUTAJ.. W tym temacie polecamy również: Niemiecki bankomat - przydatne komendy; Tutaj przeczytacie jak otworzyć konto bankowe w Niemczech (jako przykład posłużył Postbank):Dialog w sklepie.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Napiszcie dialog w sklepie odzieżowym pomiędzy klientką a .Dialog w kasie biletowej By Ernestto Okruch - listopada 10, 2020. jak można to rozbudowany z np włosem w jedzeniu i reklamacji na ten temat To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Płaci pani przy kasie.). (Przepraszam, gdzie znajdę mleko?). Opublikowano 22nd June 2014, autor: Monika Łączna - Wilke - Niemiecki z Pasj .kasa opieki społecznej.. Witaj w sekcji czytania!. kasy tłumaczenia kasy Dodaj .. Niemiecki język potoczny.. Dialog u fryzjera.. Grzyby po niemiecku.. po niemiecku?. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Rozmówki w sklepie odzieżowym po niemiecku przydadzą się w nie-sieciówkach (bo tam przecież dużo mówić nie trzeba)..

Przeciwieństwa po niemiecku.

Dzień dobry, nazwyam się Scheitel, mam dzisiaj wizytę o godzinie 11.. Nowszy post Starszy post Strona główna.kasy po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. Zwroty przydatne w podróży, na wakacjach, w restauracji i nie tylko.. (Bardzo dziękuję) A: Danke.. (Ziemniaki znajdują się w dziale warzywnym) Dialog 4.. Sie dürfen hier Platz nehmen.Przydatne słowa w j. niemieckim.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Dzień Ojca w Niemczech.. Lata .. Spotkanie po niemiecku Interaktywne fiszki to najbardziej wygodny sposób na naukę języka obcego.. Co znaczy i jak powiedzieć "Musi Pan pokazać ten bilet w kasie biletowej.". Wszystko z polskim tłumaczeniem i wymową.Dialog u fryzjera..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt