Wykonaj ponizsze zadanie napisz e mail w zeszycie

Pobierz

Sprawdź również pomoce naukowe z .Napisz zdania w funkcji poetyckiej ,metajęzykowej i fatycznej po 3 przykłady Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa.. pracy w grupie.. Odpowiedzi przysłać na Messengera , e mail.. Planujesz przygotowanie lunchu dla grupy przyjaciół.. W e-mailu ; * poinformuj kolegę o sytuacji * zaproponuj rozwiązanie tego problemu * zaproś kolegę, aby cię odwiedził DAJE NAJ :)Wykonaj poniższe zadanie napisz email w zeszycie.. Chcesz, żeby twój kolega pomógł ci w gotowaniu.. Na realizację podanych zadań macie tydzień.Wykonaj zadanie z e-podręcznika w zeszycie i wyślij na mój adres do 22.04.2020 r. Wyobraź sobie, że jesteś Ikarem i z zachwytem spoglądasz na świat z góry.. (str. 69) - przeczytaj informacje z plakatu i notatkę Janet, a następnie uzupełnij jej e-mail (ćw.. Przykładowy email: Odpowiedź na zadanie z Live Beat 2.. Postaraj się je poprawić.. W trakcie wycieczki z rodzicami zwiedziłeś znany zabytek.. Napisz wiadomość w zeszycie.. Pamiętaj, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.Wykonaj zadanie.Twoja siostra spotyka się z nowym chłopakiem .. 8) - w zeszycie napisz e-mail do .. Zadanie mam na Wtorek !Zapoznaj się z treścią zadania i napisz e-mail.. Otwórz podręcznik na str. 309 i notatki z wczorajszej lekcji w zeszycie i wykonaj zadania 1-4 ze stron 101-102 z zeszytu ćwiczęń.Jeśli jesteś chętny, to za aktywność dostaniesz plusa, jeśli uzupełnione odeślesz w czasie lekcji do godziny 11:00..

Wykonaj poniższe zadanie napisz e-mail w zeszycie.

Napisz pocztówkę w zeszycie.. Rozwiń swoją wypowiedzi w każdym z trzech podpunktów , pamiętając , że długość e-maila powinna wynosić .Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31; Napisz e-mail po angielsku 2013-09-23 14:13:26; Napisz e-mail do koloegi/ koleżanki po angielsku o hobby ?. Naucz się nazw dni tygodnia.. Poinformujesz ich na co przeznaczyłeś pieniądze .. Język angielski.. 0 rozwiązań.. Przeczytaj treść polecenia do napisania e-maila.. odpowiedz zapisz w zeszyciechcesz zaprosić koleżankę/kolegę z Anglii do kina.. chciałbyś chicałabyś bardziej o siebie zadbac i schudnąc napisz email do cioci i trenerki fitnes w którym zapytasz o najlepszą diete dla uczniów poprosisz o rade w sprawie wyboru sportu króry bys chciał uprawiać i czy moge pójść na zajęcia fitnes ktore prowadzi ciocia .. PO ANGIELSKU!. Podkreśl zdania w e-mailu tak jak wskazują kolory: na różowo, zielono i niebiesko.. Znajdziesz tu: zadania z angielskiego, rozwiązania zadań z języka angielskiego, ćwiczenia z angielskiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.. Wykonaj ćwiczenie 5 i 6 str. 97 w podręczniku.. 1.Język Angielski : Twoja siostra spotyka się z nowym chłopakiem .Wykonaj poniższe zadanie.Napisz e-mail w zeszycie.. 6, napisz email (ćw.. SZYBKO PROSZĘ.. Język polski: Temat: Poznajmy bliżej króla Maciusia I.Uczniowie, którzy wyrażają chęć poprawy sprawdzianu ;-) w ramach przygotowania proszę wykonać polecenia z ćwiczenia piszę strony: 59, 60 oraz podane poniżej karty pracy (w zeszycie)..

Wykonaj zadanie w zeszycie.

Zadanie prześlij na ocenę.. lub sms 723142887.. Podpisz się jako XYZ .. Napisz e-mail do przyjaciela , w którym : - opowiesz , jak poznałeś , chłopaka swojej siostry - opiszesz jego wygląd-poinformujesz o rodzinnym posiłku zaplanowanym na najbliższy weekend.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń.. Question from @Lubiegracwgry2 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz e-mail do kolegi, w którym opiszesz, jak wygląda twoje nowe mieszkanie.. Topic: Writing time (piszemy e-mail z zaproszeniem na festiwal).. ZDJĘCIE- POLECENIE DAJE NAJ!. Mam zadanie z j.Angielskiego mam napisać E-maila w zeszycie niewiem jak go napisać mój podręcznik do j.Angielskiego to New Adventures morze ktoś mi pomóc ten E-mail jest w podręzcniku na stronie 45 prosze pomocy !. Zanjdź błędy w emailu - mogą być to literówki bądź źle użyty czas gramatyczny.. Wykonaj zadanie 3 i 4 / 49 w zeszycie ćwiczeń.w celowniku, • stosować zaimki dzierżawcze w celowniku, • używać zaimków osobowych w celowniku i w bierniku oraz poznam: • szpital dla słoni, • szpital w pociągu lekarskim w Argentynie, K1 K4 K2 K5 K3 K6 Strona startowa każdego rozdziału informuje o tym, czego uczeń nauczy się w danym rozdziale.. Napiszesz o tym jak spędziłeś święta .. W pocztówce do koleżanki z Londynu: * napisz, gdzie jesteście, * opisz zabytek, który zwiedziłeś, * przedstaw wasze plany na jutrzejszy dzień!.

!Jak napisać e-mail w zeszycie.

Napisz krótki e-mail do kolegi , który pożyczył ci odtwarzacz DVD.. Pożyczyłaś od brata ładowarke do telefonu.. W pocztówce do koleżanki z londynu:-napisz , gdzie jesteście,-opisz zabytek, który zwiedziłeś-przedstaw wasze plany na jutrzejszy dzień.. autor: Kolorowykwiatuszek16 3 dni temu (21:18) 1+½:⅓×6 ⅖×2½-1⅓×¾ (2⅚-1⅔)÷7+⅚ 1-3,5×2÷0,2 Przedmiot: Matematyka / Liceum.. Poprawa odbędzie się 8 maja w piątek o godz. 12.00.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Wykonaj zadanie.Twoja siostra spotyka się z nowym chłopakiem .. Napisz wiadomość w zeszycie.. Podpisz się jako XYZ .. Napisz list w którym : 1.. Napisz email w zeszycie .. Napisz pocztówkę w zeszycie.-----W trakcie wycieczki z rodzicami zwiedziłeś znany zabytek.. Niestety, sprzęt przestał działać.. 0 odpowiada - 0 .Angielski :Dostałeś od swoich dziadków pieniądze w prezencie gwiazdkowym .. Napisz krótkiego e-maila do kolegi, który pożyczył ci odtwarzacz DVD.. Student's BookWykonaj poniższe zadanie.. WYŚLIJ ZDJĘCIE E-MAILA DO MNIE.Zapisz temat lekcji i datę w zeszycie.. w e-mailu do niej;przedstaw swoja opinie o filmie który ostatnio widziałeśzaproś koleżankę do kinaprzestaw film który chcecie wspólnie obejrzećużyj od 50 do 120 slow..

!Wykonaj ponizsze zadania.

Podziękujesz im za prezent .. Naucz się nazw ocen po rosyjsku.. ma być od 50 min słów !. Napisz do niego e-mail, w którym:-opowiesz o swoich planach-Poprosisz kolegę o pomoc-zaproponujesz spotkanie w celu zaplanowaniu menu od 50-100 słów Daję naj.- zapisz w zeszycie temat lekcji; - wykonaj ćw.. Klasa 7Wykonaj poniższe zadanie.. Długość pocztówki powinna wynosić od 50 do 100 słów.. Możesz wykorzystać niektóre zwroty z ramki.. Każdy punkt musi być rozbudowany ( co najmniej 2 zdania ) Będzie naaajNapisz e-mail, w którym: - opiszesz, co to za przedmiot; - podasz, od jak dawna go używasz i w jakim celu; - wyjaśnisz, dlaczego jest to twój ulubiony przedmiot.. 2013-01-13 14:45:25; Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Podkreśl błedy.. Niestety, sprzet przestał działać.. Długość tekstu powinna wynosić od 50 do 100 słów!Wykonaj poniższe zadanie .. pracy na lekcji.. 3.Wykonaj zadania 1 i 2 / 48 w zeszycie ćwiczeń.. Question from @radlew - Język angielskiZadanie: twoja siostra spotyka sie z nowym chłopakiem napisz e mail do przyjaciela w ktorym opowiesz jak poznałaś chłopaka swojej siostry opiszesz jego Rozwiązanie: hi martin my sister kasia meets with a boyfriend his name is arthur and her age is about 2To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Zapisz swoje myśli i przeżycia w kilku zdaniach tak, aby oddać silne emocje.2.. Długość pocztówki powinna wynosić od 50 do 100 słow.Wykonaj poniższe zadanie.. W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur.Wykonaj poniższe zadanie.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. Napisz do brata wiadomość w której: -poinformujesz go o problemie, -przeprosisz za zgubienie ładowarki, -za proponujesz rozwiązanie tej sytuacji.DŁUGOŚĆ TEKSTU MA WYNOSIĆ OD 50 DO 100 SŁÓW!. Język angielski, grupa I: Temat: E-mail do kolegi.. - wzorując się na wypowiedzi w ćw.. 3 i 4 strona 51.. 2012-11-25 17:03:04Napisze ktoś e-mail po angielsku?. 3.Nazwy przedmiotów napisz po rosyjsku w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt