Przetłumacz tekst z ekranu

Pobierz

Kliknij przycisk przetłumacz, a natychmiast otrzymasz tłumaczenie z angielski na polski.Tekst z. polski.. Miliony użytkowników tłumaczy z DeepL każdego dnia.. • Rozmówki Stwórz własne listy wyrażeń dla każdego języka, aby mieć do nich dostęp w każdym momencie, nawet offline.. Praca z.Screen Translator tłumaczy zaznaczony tekst z ekranu komputera.. Funkcje translatora ekranu Screen Translator pomoże w tłumaczeniu w następujących przypadkach: Tłumaczenie tekstu ze zdjęć, zdjęć, infografiki.. Jeśli opcja Mini Translator jest , jest włączona.. Dostępne strony: 10 (Zużyłeś/-aś już 0 stron) .. Następnie możesz wybrać opcję Pokaż wiadomość oryginalną , aby wyświetlić wiadomość w języku oryginalnym, lub Włącz funkcję automatycznego tłumaczenia , aby zawsze tłumaczyć wiadomości w innym języku.Jeżeli uzyskasz odpowiednią ostrość obrazu, zrób zdjęcie, a następnie zaznacz palcem tekst, który Cię interesuje.. Nie tłumacz pozostałego tekstu.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Bezpłatna usługa tłumaczenia dokumentów Doc Translator oferuje bezpłatny plan dokumentów do 1000 słów.. W górnej części ekranu wybierz parę językową.. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb..

Edytuj zrzuty ekranu.

Wprowadź angielskie słowa, tekst lub frazy, które chcesz przetłumaczyć.. Dokładne tłumaczenia dla użytkowników indywidualnych i zespołów.. Ponadto możesz dodać do zakładek najczęściej używane.DziękiCzytnik immersyjny tekst można przetłumaczyć na maksymalnie 67 języków.. Wybierz odpowiedni język.. Gdy będziemy chcieli przetłumaczyć te teksty na nasz język, będziemy musieli je skopiować, wyjść z aplikacji, otworzyć Tłumacza Google, wkleić tekst, a następnie przetłumaczyć.Zrób zdjęcie, a spróbuje wykryć tekst na obrazie.. Jeśli chcesz, aby aplikacja wykrywała język automatycznie, kliknij przycisk Wykryj język.. Jest rozszerzony na wszystkie kraje europejskie i jest użytecznym narzędziem dla wielu użytkowników, którzy mogą go zawsze wykorzystać do języka danego kraju.Kliknij przycisk Prześlij, aby przekonwertować przesłane obrazy na tekst.. Wskazówka: aby zamknąć.Natychmiast tłumacz teksty i całe dokumenty.. Nagrywaj screencasty - nagrywaj wideo z…Jeśli wybierzesz opcję Przetłumacz wiadomość, program Program Outlook zamieni tekst komunikatu na przetłumaczony tekst.. Codziennie miliony ludzi tłumaczą za pomocą DeepL.. Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk "Przetłumacz".. Czas na bajer!. Następnie poprosi Cię o podświetlenie tekstu, który chcesz przetłumaczyć..

Wpisz tekst.

• iPhone, iPad & Apple Watch Używaj aplikacji na wszystkich urzędzeniach.. Jest dość mocny i szybki, ponieważ jego pełne przetłumaczenie zajmie tylko kilka .Wybierz polski jako język źródłowy tłumaczenia.. Zaznacz tekst, który chcesz przetłumaczyć Kopiuj.. Jeśli chcesz przekonwertować obraz zawierający tekst z innych języków, możesz wybrać inny język z panelu bocznego.Narzędzie to od dawna pozwala nam przetłumaczyć zdjęcie na miejscu lub przesłać je z własnej galerii.. Otrzymasz tekst w kontenerze, w którym możesz skopiować tekst do schowka, pobrać tekst jako plik .txt lub zapisać jako dokument.. Kliknij przycisk przetłumacz, a natychmiast otrzymasz tłumaczenie z polski na angielski.Jun 10, 2020Słownik U jest idealnym narzędziem ułatwiającym tłumaczenie, szczególnie w momentach, w których musimy udzielić natychmiastowej odpowiedzi, a po skopiowaniu tekstu możemy już uzyskać tłumaczenie na ekranie.. Na dole ekranu pośrodku kliknij przycisk migawki .. Przetłumacz dowolne zdjęcie lub tekst za pomocą aparatu!OCR (Rozpoznawanie tekstów).. Wybierz angielski jako docelowy język tłumaczenia.. Przetłumacz na.. Czy aplikacja U Dictionary jest bezpłatna?Feb 9, 2022Aby korzystać z minitłumacza, Translator, należy się upewnić, że jest włączona, klikając pozycję Recenzja, w grupie Język kliknij pozycję Przetłumacz, a następnie kliknij pozycję Mini Translator..

Aplikacja przetłumaczy go u góry ekranu.

Tłumaczenie tekstu w oknach programu, menu, w komunikatach systemowych, w grach.Otwórz aplikację z tekstem, który możesz skopiować.. Zrzut ekranu CAŁEJ strony internetowej lub dowolnej jej części.. Przetłumacz dowolny dokument MS Word .DOCX, dowolny arkusz kalkulacyjny Excel, prezentację PowerPoint, a nawet plik Adobe InDesign .IDML.. Łatwo tłumacz menu, znaki i mapy na 110 języków.. Snap Translator to świetny asystent do skanowania zdjęć i dokumentów.. Pozwól aplikacji przeczytać tłumaczenie lub przeczytaj je na ekranie.. Popularne pary językowe: angielski-polski, niemiecki-polski, hiszpański-polski.. Wprowadź polskie słowa, tekst lub frazy, które chcesz przetłumaczyć.. Możesz skanować strony, zdjęcia lub dokumenty w kilka sekund, a także je tłumaczyć.. Online i za darmo Zaawansowane narzędzie do konwersji zeskanowanych dokumentów do edycji Word, PDF, Excel i TXT (tekst) formatów wyjściowych.. Szybki tłumacz onlinePrzetłumacz zaznaczony tekst za pomocą Tłumacza Google.. Wszystkie Twoje tłumaczenia są przechowywane i możesz je śledzić.. Twój tekst wyjściowy połączony jest z naszym słownikiem online niezależnie od języka, na który chcesz tłumaczyć..

Naciśnij czterema palcami w górnej części ekranu.

Przetłumacz zaznaczony tekst oferta od: Adrià Vilanova Martínez (avm99963) (755) Użytkownicy: 100 000+ Przegląd.. Na bieżącym ekranie kliknij Tłumacz Google .. Usłyszysz: "Naciśnij dwukrotnie, aby odrzucić okno podręczne".. Jeżeli chcesz poznać znaczenie poszczególnych słów kliknij na nie w polu tekstu wyjściowego.. Początek .Wybierz angielski jako język źródłowy tłumaczenia.. Przy niektórych językach tłumaczenie pokazuje się od razu "na zdjęciu" - aby uruchomić tę opcję, wystarczy kliknąć na ikonę oka w prawym dolnym rogu.Tłumacz na ponad 110 języków.. To znacznie lepiej niż Microsoft Translator.. • Tryb ciemnyMożesz przetłumaczyć strony tekstów lub dokumentów na język docelowy w kilka sekund.. Jeśli mini Translator nie jest wybrana opcja , jest ona wyłączona.. Teraz należy wybrać języki potrzebne do przetłumaczenia dokumentu PDF, z których najważniejszy jest ten po prawej stronie, np. język, w którym chcemy tłumaczyć plik.1 Przechwytuj tekst za pomocą aparatu Google Lens 2 Przetłumacz tekst z dowolnej witryny, sieci, aplikacji .. ze zrzutem ekranu 3 Pozwól Lens odrobić pracę domową za Ciebie Przechwytuj tekst za.Translator.eu jest wielojęzycznym tłumaczem tekstów i zwrotów on-line, który zaproponuje Ci tłumaczenie na 42 języki z bardzo dobrym wynikiem.. niemiecki.. Przeniesiemy Cię wtedy bezpośrednio do odpowiedniego wpisu w słowniku.Teraz kliknij przycisk dokumenty znajduje się w lewym górnym rogu ekranu, aby wprowadzić sekcję tłumaczenia dokumentu zamiast tekstów, opcja domyślna.. Masz rację.. Brawo!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt