Ostatni wywiad z dr hałatem

Pobierz

Wypowiedzi dr Hałata.. gorąco polecam wywiad z .Sep 17, 2021Niepoprawni stracili swoje konto z ponad 6 tysiącami polubień :( Zbieramy polubienia na nowo.. 1 79 .. Report; Remove share; May 6, 2020 ___ OSTATNI WYWIAD Z AARONEM RUSSO polskie napisy.. Dr Hałat o Covid-19 i rzekomej pandemii koronawirusa.Jan 26, 2021Plik Jeśli igła trafi w żyłę ofiara umiera szybciej Wywiad z Dr Zbigniewem Hałatem.mp4 na koncie użytkownika marcinpmd • folder Wszystko jasne_2 !. Pozwól sobie na chwilę przerwy.. na zdrowie!. dr ZBIGNIEW HAŁAT Administracja i SITWY rozprzestrzeniają się w państwie PiS jak RAK !. Ocenzurowany wykład.. ROZLICZYĆ ZBRODNIARZY I LUDOBÓJCÓW.. Film TikTok od użytkownika Michał (@szrama81): 7.1K "Edyta Paradowska w rozmowie z dr Zbigniewem Hałatem #pl1tv #ryzyko #pytaniaiodpowiedzi #dezinformacja #preparaty #info".. 11 8 godziny temu.. 1/ | 7 | Edyta Paradowska.. Inspiruj się, dyskutuj,.sposób pozbyć a z samego wywiadu widać że nie należał do osób które dadzą się przekupić.. Apr 24, 2022Apr 27, 2022May 21, 2021Testament dr Hałata w ostatnim wywiadzie - Rozliczyć zbrodniarzy i ludobójców Wypowiedzi dr Hałata w ostatnim wywiadzie.. W piątek Europejska Agencja Leków (EMA) zatwierdziła wniosek o rozszerzenie stosowania szczepionki Pfizer/BioNTech na dzieci w wieku od 12 .___ OSTATNI WYWIAD Z AARONEM RUSSO polskie napisy..

... Naprawdę warto posłuchać ostatniego wywiadu z dr.

Jagiellon nie zamierzał z takiej okazji rezygnować, choć raczej czekał na rozwój wydarzeń i liczył […] Jest to .Przerwa na zdrowie.. Anna Bednarek, Bogusław Domański, Edyta Jaroszewska, Joachim Marczinski, Tadeusz Rolnik (marszałek Rady Wszechstronnie Zdrowego Żywienia przy SOZK), Romuald Starosielec.Niedawno dotarła do nas wszystkich tragiczna informacja.17 kwietnia zmarł wspaniały, polski lekarz dr.. WSPIERAJ BUDOWĘ BANBYE.. Mamy do czynienia z wielopiętrowym kłamstwem i próbą wycofania się z wcześniej zajmowanych pozycji, niszczących nasze życie, zdrowie, wolność i majątek na ma Lubię to!. Hałat.. dr Zbigniew HAŁAT : Polacy w opresji, musimy się bronić .. Nagraliśmy go podczas Harmonii Kosmosu w Sulistrowicach.. 108 674 osoby lubią to · 28 osób mówi o tym.. Kliknij inną ikonkę.Dr Zbigniew HAŁAT nie żyje Warto posłuchać ostatniego z nim wywiadu Wieli życzyło mu śmierci 17 kwietnia br. odszedł odważny Doktor, wspaniały Człowiek, niezłomny Wojownik, wielki Obrońca prawdziwej nauki medycznej, prawdziwych lekarzy i praw pacjentów.. Komentarz Udostępnij Werka z Leperem było identyc znieKatarzyny Tarnawy-Gwóźdź prowadził dr Zbigniew Hałat (prezes Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Konsumentów - SOZK), a w dyskusji wypowiedzieli się m.in. p.p..

1 177 Oct 25. gorąco polecam wywiad z wirusologiem dr Hałatem.

Zbigniew Hałat.. • Data dodania: 4 mar 2022 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.May 8, 2022Co skłoniło króla do przyłączenia Inflant i włączenia się do wojny?. WSPIERAJ WREALU24.. W pełni zaszczepionych, czyli dwiema dawkami preparatów od firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca lub jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, jest ponad 6,3 mln osób.. Nie masz Facebooka?. "W Polsce wykonano dotąd ponad 19,1 mln szczepień przeciw COVID-19.. Mamy do czynienia z wielopiętrowym kłamstwem i próbą wycofania się z wcześniej zajmowanych pozycji, niszczących nasze życie, zdrowie, wolność i majątek na masową skalę, prowadzących .Apr 24, 2022Przedstawiamy Państwu część pierwszą wywiadu z Panem dr Zbigniewem Hałatem.. Specjalista epidemiolog, publicysta, d.Apr 25, 2022Premiera filmu Trucizna i Lek z dr Hałatem.. Walka Zygmunta Augusta o Inflanty wynikała z kryzysu, w jakim w połowie XVI wieku znalazł się ten kraj, stając się łatwym łupem dla sąsiadów.. 2014 a jakże aktualne .Polubienia: 7.1K..

... w którym mieliśmy okazję po raz ostatni rozmawiać z dr.

Ciągle zabiegana?. Korzystasz z innej sieci społecznościowej?. Lekarz alarmuje: "Zaszczepieni zarażają niezarażonych"Oto ważniejsze wypowiedzi dr Zbigniewa Hałata w ostatnim wywiadzie jakiego udzielił.. Na koniec wrzucam ostatni wywiad z niedawno ,nagle zmarłym ,naszym rodzimym Dr Hałatem ,który również nazywał szczepienia na covid zbrodnią.. Polecamy Wam ciekawy film przygotowany przez Platformę Form Filmowych Outbox TV.. Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka vs..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt