Przysięga odc 188 napisy pl ok ru

Pobierz

187 i 188: Zmarznięta Reyhan dociera do domu, gdy za oknem panuje już noc.. Przysięga - streszczenia odcinków.. Masal jedzie na wycieczkę z kolegami i ich rodzicami.. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Cavidan je przejmuje i po złości postanawia je spalić.. [Streszczenie + Zdjęcia] 22 stycznia 2021Turkweb.pl 351: Emir wchodzi do salonu.. Новинки .. Przysięga, odcinek 210 - Napisy PL. 55 823 просмотра .Cemre postanowią zrobić niespodziankę Emirowi i zaprasza do rezydencji przyjaciół.. 23 912 osób lubi to · 1448 osób mówi o tym.. Piszę to na podstawie obejrzanej wersji z angielskimi napisami .Serial tłumaczony na grupie FB - Turecka KawiarenkaÖzge Yağız, czyli Reyhan z serialu "Yemin - Przysięga", a także Zeliha z serialu "Adını Sen Koy - Więzień miłości" odpowiada na pytania.. Emir na widok spalonych pamiątek wpada w szał.. Tarik każe swoim ludziom ją zabić!. Emir postanawia płacić Reyhan za opiekę nad jego ojcem, ale dziewczyna zwraca kopertę z pieniędzmi.Przysięga odc.. Razem z Emirem jadą do szpitala!. 2020 Odcinek 351.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza .Gökberk Demirci, czyli Emir z serialu "Yemin - Przysięga", ale też Kiliç z serialu "Adını Sen Koy - Więzień miłości" odpowiada na pytania..

napisy pl#zostańwd...Telemagazyn.pl.

[Streszczenie + Zdjęcia] 1 czerwca 2020 Turkweb.pl.. Hikmet czuje się coraz lepiej i Cavidan się cieszy, że dzięki temu Reyhan będzie mogła odejść z ich domu.. [Streszczenie + Zdjęci… Elif odcinek 909: Melek postanawia wyprowadzić się od Julide!. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 907: Mustafa odnajduje Melek!Emir stara się o widzenie z ojcem.. Streszczenie odcinka [14.05.2020] Zobacz galerię (2 zdjęcia) Emir wykorzystuje pretekst, żeby zobaczyć się z byłą żoną.. Reyhan zaczyna podejrzewać, że Nigar wie, kto przyczynił się do stanu, w którym znajduje się Hikmet.. Miłego 2 godzinnego seansu.Przysięga odcinek 193.. Na tarasie widzą przytulonych Emira i Reyhan.Narin zostawia rannego Kemala i wychodzi szukać pomocy.. Lista odcinków.. Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.Emir w złości każe Reyhan pozbyć się wszystkich pamiątek po ich małżeństwie.. Narin nie rozumie, dlaczego Kemal nie chce jechać z córką na wycieczkę.Przysięga 192, 193, 194, 195, 196 streszczenia.. Ale boi się Cavidan.. Cavidan próbuje odkryć, kto wciąż ją szantażuje.. Cemre przywozi Cavidan do rezydencji.. Siada na kanapie obok matki i zamyślony patrzy przed siebie.Przysięga odcinek 350: Reyhan dostaje ataku paniki!.

napisy pl#zostańwdo...Jutro odcinek pojawi się na ok.ru.

Okazuje się, że Oya ma długi również za granicą.. Narin i Kemal uczestniczą w zabawie, ale podczas poszukiwania skarbów w lesie gubią się na kilka .Przysięga odc.. .Serial "Przysięga", 3 sezon.. Streszczenie.. Drzwi otwiera jej Melike, która w wielkim stresie czekała na jej powrót.Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Emir zapewnia ojca, że wierzy w jego niewinność.. Kemal zaczyna poszukiwania mieszkania dla Narin.. Cavidan publicznie poniża Reyhan.. Przysięga.. Narin boi się, że Kemal pojechał na spotkanie z Talazem.. W nowych odcinkach tureckiej telenoweli Reyhan znajdzie nową pracę, ale niestety okaże się, że ma kłopoty ze zdr.Przysięga / Yemin.. Streszczenie odcinka [08.06.2020] redakcja 07.06.2020Przysięga odcinek 187 i 188: Reyhan postanawia szantażować Cavidan!. Cemre jest pod wrażeniem intrygi Cavidan.. Emir po raz kolejny chce upokorzyć Reyhan.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Witamy serdecznie na stronie należącej do grupy Turecka Serialomania.. Reyhan martwi się o Zeynep, która znów zostanie sama.Przysięga odcinek 191 i 192: Cavidan daje Nigar pieniądze!. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 ;) .. 3 czerwca 2020 Turkweb.pl.. Turcja .. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Özge Yağız została zastąpiona przez Cansu Tuman [11.09] W poniedziałek 7 września turecka telewizja "Kanal 7" rozpoczęła nadawanie po .Przysięga odcinek 351: Bezdomna w ubraniach Cavidan przychodzi do rezydencji!.

Dziś chciałam Wam go szybko udostępnić i jest na YT, gdyż tam wklejam napisy.

[St… Przysięga odcinek 350: Reyhan dostaje ataku paniki!. Lekarz wypisuje Cavidan ze szpitala.. Postanawia poznać prawdę.. Nie chciałam byście czekali.. Wstaje z kanapy i udaje się do gabinetu, gdzie chwyta się za głowę.. Razem z Emirem jadą do szpitala!. Narin czyta z Kemalem wiersze.Turecka Serialomania.. [Streszczenie +… Elif odcinek 908: Mustafa zostaje zamordowany!. Emir jest oburzony zachowaniem Cemre.. Ersin zjawia się pod domem Kemala.. Ok masz racje ze sama bez mamy ale byla szczesliwa z Emirem.. .Przysięga odcinek 190.. Tarik przejmuje majątek Haktanirów!. Kiedy długo nie wraca, Kemal rusza na jej poszukiwania.. Emir spotyka się z Reyhan.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Streszczenie.. Żąda od niej pieniędzy w zamian za milczenie!. [Streszczenie + Z… Przysięga odcinek 349: Cavidan znęca się emocjonalnie nad Reyhan!. 189 i 190: Cavidan odczytuje sms-a wysłanego z nieznanego sobie numeru i momentalnie blednie na twarzy.. Zajmujemy się tłumaczeniem seriali i filmów tureckich.Przysięga odcinek 351: Bezdomna w ubraniach Cavidan przychodzi do rezydencji!. Nowy serial turecki od 3 września 2019 roku na antenie TVP1!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt