Dlaczego podczas jazdy na gazie samoczynnie przełącza się na benzynę

Pobierz

Zatankowałem gaz, powtórzyło się to po tankowaniu, więc wydaje się, że to nie jest związane z ilością paliwa w butli.. Postanowił zatem sprawdzić instalację pod maską.. mialem sytuacje ze gasla cala centralka.. Przy silniku 2,5 spalanie w granicach 10-12 litrów to całkiem przyzwoicie.. Co ciekawe w trasie przejeżdżam 300-400 km i nic się nie dzieje, chodzi ładnie.W czasie jazdy następuje samoczynne przełączenie z gazu na benzynę i nie jest to spowodowane zamarzaniem reduktora spowodowany zbyt małą ilością płynu chłodzącego.. nie odpala, Audi A4 benzyna silnik 1.8 95r - Spadek mocy podczas jazdy po wymianie pompy, klimatronic audi A4 nie działa skoro śmigał 10 lat na gazie i dopiero teraz cewka daje zakłócenia na sterownik że przełącza z benzyny na gaz samoczynnie ?. Zapamiętaj mnie Nie polecane na współdzielonych komputerach.. W zasadzie nawet się tego nie odczuwa tylko widać na przełączniku( na diodach).. samoczynnie przełącza z LPG na Pb podczas jazdy samoczynnie przełącza z LPG na Pb podczas jazdy .Od kilku dni zauważyłem, że samochód w pewnym momencie "słabnie" (na 2-3 sekundy) i przełącza się na benzynę.. Gaz zamontowany rok temu.. W chwili obecnej auto wpada w tryb awaryjny i przy dodaniu gazu na postoju gaśnie z komunikatem engine system fault.. Wiązka sprawdzona.Można też spróbować o ile "soft" dopuszcza taką możliwość obniżyć próg ciśnienia przy którym przełącza się na benzynę..

Potrafi się sam przełączać z gazu na benzynę.

Dział techniczny ; LPG, CNG, Hybrydowe ; samoczynnie przełącza z LPG na Pb podczas jazdy samoczynnie przełącza z LPG na Pb podczas jazdy.. Korki, światła.Feb 4, 2022Witam mam taki problem podczas jazdy auto automatycznie przełacza się z gazu na benzynę.. Sęk w tym, że redaktor naczelny nie był przekonany że winowajcą jest przełącznik, bowiem do tej pory reagował on bardzo dobrze nawet na najmniejszy dotyk.. Przez kotleto, 2 Lipiec 2013 w LPG, .Tematy o audi a4 benzyna, Audi A4 benzyna i gaz sekwencja.. Witam wszystkich i proszę o pomoc, w moim Volvo t6 mam instalację prins, która działała bez awaryjnie prze 3lata, aż do momentu ostatnich upałów, od tego czasu na przełączniku gaz benzyna, zaświecają się diody od gazu oraz benzyny jednocześnie.. Na początku robiło się tak przy jeździe w mieście.. Ale od niedawna robi psikusy.. Dodam ze podczas opisanych problemów .Gaz w butli ok 0,5 zbiornika diody świecą 2 zielone, na szkielku w butli na zielonym polu a po odpaleniu pika jak przy pustym zbiorniku i chodzi na benzynie.. oraz na 10 litrach benzyny robie z 110km Do góry .Auto gaśnie podczas jazdy i nie reaguje na gaz ( wyłącza się klimatyzacja z silnikiem) Po odpaleniu po jakimś czasie znów to samo.. Juz kiedys miałem ten problem i gazownicy podłączyli mi brązowy przewód na którym występują impulsy sterujące.Ponadto gdy już doszło do samoczynnego przelącznia się z gazu na benzynę to aby ponownie przełącznie na gaz następowało dopiero po drugim wciśnięciu przycisku zmiany paliwa..

oznaka ta jest na centralce i czuc podczas jazdy jak przechodzi z gazu na benzyne.

Powyższa sytuacja zdarzyła się 2-3 razy, nie.Vsi prins - Problem z przełącznikiem gaz benzyna.. bylem w Kme Zgierz (sekwencja kme IIIgen) i sie zawiodlem do tej poryzawsze dobrowadzali auto do porzadku wymienili mi bezpiecznik i to gniazdo co laczy sie akumulator pewnie z .Opel Astra - przełącza podczas jazdy sam na benzyne.. - Instalacje gazowe; Spala benzyne podczas jazdy na gazie - Instalacje gazowe; Renia przełącza mnie z gazu na benzyne, gdy mam zimny silnik - Instalacje gazowe; Ford escort 1,3 LPG Stella przełacza na benzyne oraz.. - Instalacje gazowe; Przełącza z gazu na benzynę - Instalacje gazoweMechanik stwierdził, że instalacja gazowa jest zabezpieczona w ten sposób iż automatycznie przełącza się na benzynę gdy silnik przekroczy 5500 obr/min, i być może sterownik zbiera zakłamane informacje z silnika o jego obrotach.Po jakimś czasie doszedł problem z samoczynnym przełączniem się na benzynę, najczęściej na wolnych obrotach w korku aczkolwiek nie tylko, czasem potrafi przełaczyć się sam podczas jazdy (bez znaczenia ile jest gazu w butli)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt