Historia rozszerzona klasa 1 liceum pdf

Pobierz

Repetytorium.. Zamieściłam tu krótkie notatki z lekcji.. Historia - notatki z lekcji.. Nowa seria podręczników do liceum i technikum do zakresu rozszerzonego (numer dopuszczenia MEN kl. 1: 1015/1/2019, kl. 2: 1015/2/2020, kl. 3 - 1015/3/2021)Książka Historia.. Profile naszych klas.. Zarejestruj się (lub skorzystaj z konta, które już masz) i zaloguj na WSiPnet.pl, aby dodać zakupiony e-podręcznik.Wykorzystaj Kod Aktywacyjny, który wysłaliśmy na adres e-mail, podany przez Ciebie podczas składania zamówienia.. O autorze.Liceum i technikum po gimnazjum.. Poziom podstawowy i rozszerzony.. Temat 1.. STAROŻYTNA GRECJA.. kontakt: .. HISTORIA LICEUM - Podręczniki dla Klasa I Liceum Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Starożytny Rzym - Test.. 1) W którym roku według legendy założono Rzym?. Uwarunkowania geograficzne cywilizacji starożytnego Wschodu - zestawienie.Historia 1.. Stare Liceum.. Film o szkole.. Liceum.. Mają one Wam pomóc, ale nie zwalniają z obowiązku notowania czy czytania podręcznika.. Po aktywowaniu e-podręcznika możesz z niego korzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie.Wybierz podręcznik z przedmiotu HISTORIA LICEUM dla Klasa I Liceum i sprawdź swoją wiedzę.. a) 723 p.n.e. b) 753 p.n.e. c) 773 p.n.e. d) 807 p.n.e. 2) Miasto założył: a) Remus b) Kaligula c) Neron d) Romulus 3) Do którego roku w Rzymie panowała monarchia?.

Notatki z wosu zakres rozszerzony klasa 2.

Najstarsze dzieje Grecji : Nanstarsze dzieje Grecji - notatka.. Film o szkole.. Proszę pamiętać, że obowiązuje Was zarówno treść podręcznika jak i treści przekazywane przez nauczyciela podczas lekcji.Testy z historii dla liceum i technikum - Materiały do nauki historii i wiedzy o społeczeństwie.. Szkoła ponadpodstawowa.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Multibook to aplikacja edukacyjna, która łączy w sobie zalety podręcznika i zaawansowanego produktu interaktywnego.. Temat 3.. Historia to zapisane w biografiach i reportażach opowieści o ludziach, którym dane było żyć w momentach przełomowych dla świata.Historia 2.. Nowa seria podręczników do liceum i technikum do zakresu rozszerzonego (Nr dopuszczenia MEN kl. 1: 982/1/2019, kl. 2: 982/2/2020, kl. 3: 982/3/2021)ROZDZIAŁ II.. Profile naszych klas.. Klasa 1 - Materiały do nauki historii i wiedzy o społeczeństwie.. Cywilizacja Indii i Chin.. Podręcznik.. Zakres rozszerzony.. Temat 2.Strona zawiera materiały do nauki historii i wiedzy o społeczeństwie: (notatki, podręcznik, źródła, quizy) oraz tematyczną bibliografię artykułów z miesięcznika "Mówią Wieki""Zrozumieć przeszłość 1" to podręcznik do historii dla klas 1 liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu rozszerzonego, który obejmuje treści ze starożytności i średniowiecza..

Notatki z wosu zakres rozszerzony klasa 3.

Lekcja powtórzeniowa.. Dzięki przystępnie napisanemu tekstowi oraz nowoczesnej formie graficznej stanowi doskonałą pomoc w systematycznym przygotowywaniu do matury.GG .. Narodziny Imperium Rzymskiego : Narodziny imperium rzymskiego - notatka.Podręczniki szkolne i arkusze egzaminacyjne PDF do pobrania za darmo dla uczniów klas 1-3, 4-8 i licealnych.. Liceum i technikum.. Kultura minojska i mykeńska - prezentacja.. Wydawnictwa Nowa Era.. Rozbudowany zestaw narzędzi multibooka pozwala na pełne wykorzystanie możliwości programu zarówno na tablicy .. Dzięki przystępnie napisanemu tekstowi oraz nowoczesnej formie graficznej stanowi doskonałą pomoc w systematycznym przygotowywaniu do matury.Historia.. "Zrozumieć przeszłość 1" to podręcznik do historii dla klas 1 liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu rozszerzonego, który obejmuje treści ze starożytności i średniowiecza.. Liceum i technikum.. Zamieszczam materiały dla uczniów II klasy LO, którzy wybrali historię jako przedmiot rozszerzony.. Etruskowie i początki Rzymu : Etruskowie i początek Rzymu - notatka.. a) 498 p.n.e. b) 516 p.n.e. c) 478 p.n.e. d) 509 p.n.e. 4) Ustrój monarchii został zastąpiony .Plik historia rozszerzona.pdf na koncie użytkownika o.l.a • folder matura • Data dodania: 4 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Historia w liceum i technikum będzie na powrót realizowana w całym cyklu kształcenia przez wszystkich uczniów..

Notatki z historii dla liceum - zakres podstawowy.

Numer dopuszczenia aprobaty MEN 982/1/2019 .Wiedza o społeczeństwie zakres rozszerzony (zgodne z podręcznikiem Operonu) Notatki z wosu zakres rozszerzony klasa 1.. Zakres rozszerzony Podręcznik szkolny już od 45,99 zł - od 45,99 zł, porównanie cen w 26 sklepach.. Porównanie cywilizacji minojskiej i mykeńskiej Polecam film: Starożytna Grecja - Jak powstało imperium Grecji.. Z takich materiałów łatwo się uczyć!II LO Poziom rozszerzony.. Repetytorium.. Notatki z historii zakres rozszerzony.. Multimedia wykorzystywane na lekcji zachęcą uczniów do aktywnej pracy, ułatwią przyswajanie wiedzy, uatrakcyjnią zajęcia i zaciekawią uczniów.. Liceum.. Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepszeChemia.. Film o szkole.. Autorzy: Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda Zakres: rozszerzony Wydawnictwo: Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro ISBN - 978-83-7594-172-2 Rok wydania: 2019 Numer dopuszczenia: 979/1/2019 1a 1c - grupa rozszerzona ( decyzja we wrześniu 2020) 1d Matematyka Zbiór zadań do liceów iPodręczniki do historii, klasa 1 - doskonały moment na początek przygody Uczeń klasy pierwszej może jeszcze o tym nie wiedzieć, ale historia to nie tylko nudny wykład nauczyciela.. Jesteś tutaj: Start.. Przeczytaj recenzję Historia.. Notatki z historii - zakres rozszerzony.. Układ treści jest zgodny z serią podręczników, z których uczę - "Zrozumieć przeszłość.".

Notatki z historii dla liceum - zakres ...Portal dlaucznia.pl to baza niezbędnej wiedzy dla każdego ucznia szkoły ponadpodstawowej.

Liceum i technikum po podstawówce.. O autorze.. Tematy przedstawione w czytelnej formie, filmy, infografiki i możliwość sprawdzenia wiedzy dzięki fiszkom i quizom.. Wydane przez znane wydawnictwa darmowe podręczniki szkolne PDF do nauki zdalnej są zgodne z ramą programową ustaloną przez MEN.. kontakt: 1.. Profile naszych klas.. Na StuDocu znajdziesz 30 Lecture notes i molt més amb relació amb 1 klasa Historia rozszerzona .Odcinek 2 - Epoka żelaza.Możecie się z niego dowiedzieć kim były ludy morza, Fenicjanie i jak powstała i rozwijała się w I tys. p.n.e. potęga Aysrii.. Poszczególne części serii mają swoje podstrony Część 1. .. Notatki z historii dla szkoły podstawowej.. Podręcznik.. Poziom podstawowy i rozszerzony autorstwa Opracowanie zbiorowe, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. Temat 6.. Starożytność.. Jest niezwykle ważne, aby każdy absolwent liceum i technikum znał dzieje swojego państwa i narodu, a także orientował się w ważnych momentach historii powszechnej w wymiarze regionalnym, europejskim i globalnym.Klasa 1 Dla absolwentów SZKOŁY PODSTAWOWEJ.. Najstarsze dzieje Grecji - wykład.. O autorze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt